Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Setkání s duchovními průvodci

Duchovní průvodci jsou neviditelní přátelé, kteří se pohybují neustále kolem vás a pomáhají vám dělat pokroky v duchovním růstu. Snaží se, abyste pochopili, proč jste na tomto světě v tomto životě a občas hrají roli vašich osobních učitelů, když vám připravují životní lekce, u kterých máte pochopit zákony univerza. Pomáhají nám efektivně řešit životní situace tak, abychom pochopili, co se z nich máme naučit.

Patří mezi ně také andělé, totemová zvířata a plno dalších. Většinou je neuvidíte, ale můžete s nimi komunikovat. Pomocí věšteckých metod, nebo i přímo tak, že na ně budete mluvit (třeba i v duchu) a budete sledovat, jaké odpovědi k vám přijou. Ty mohou mít podobu vnitřního hlasu, vizí, snů, myšlenky, která vám náhle přijde na mysl, určité věty nebo slova v knize, kterou si „náhodně“ přečtete a při tom vám přijde na mysl, že je to vzkaz právě pro vás...

Se svými přáteli se můžete také setkat. Nejlepší formou setkání je „meditace“. Při ní si s nimi můžete přímo promluvit.Popíšu, jak by to asi mělo vypadat.

Sedněte si nebo lehněte a uvolněte se. Zhluboka dýchejte a vnímejte, jak se vaše tělo postupně uvolňuje.
Zavolejte svého duchovního průvodce, se kterým máte zvláštní vztah. Máte-li totemové zvíře, je dobré pozvat právě tohoto průvodce, protože zvířata nám umožňují vnímat věci, kterých si běžně nevšímáme a pomáhají nám zbystřit smysly – i ty duchovní. Oslovte ho jeho jménem, které znáte, nebo na kterém jste se již dříve domluvili. Požádejte ho, aby vás dovedl k vašim duchovním přátelům.
Zkuste se ještě víc uvolnit při pomalém počítání v mysli od 10 do 1. Představujte si, že každé číslo je jeden schod. Jdete po schodišti dolů a vaše zvíře vás doprovází. Nechte se jím vést a všímejte si všeho kolem sebe. Jak to tam vypadá, co je to za místo. Jak vypadají schody. Teď už si nic nepředstavujete, ale jenom si všímáte, kam jste se dostali a co tam vidíte, slyšíte nebo cítíte. Věřte svému zvířeti, že zná správnou cestu.
Můžete cestou potkat mlhu, hustý les, kterým budete muset projít atd. Všímejte si okolí, právě teď se setkáte se svými duchovními průvodci. Mohou se objevit všichni najednou. Nebo potkáte jednoho a ten s vámi krátce promluví a pozve vás dál a představí vám ostatní. Máte-li nějakou představu o jejich vzhledu (nebo jste se spolu na něm už dřív domluvili), pravděpodobně na sebe vezmou právě tuto podobu. Ale nejlepší je nechat to na nich. Můžete je dokonce přímo požádat, ať se vám ukážou ve své skutečné podobě, pokud pro vás bude pochopitelná.
Teď si s duchovními průvodci můete promluvit. Můžete se jich na něco zeptat. Před meditací si můžete připravit otázky na témata, která vás zajímají, a ty jim potom položíte.
Můžete si předávat energii atd. Můžete je požádat, aby vám předali některé techniky mimosmyslového vnímání, které vám pomohou v duchovním růstu a chcete se je naučit atd.
Až se rozhodnete se vrátit, nebo budete mít pocit, že už vám to pro dnešek stačilo, rozlučte se pěkně a požádejte opět své totemové zvíře, aby vás doprovodilo zpátky do vaší reality. Opět jděte za ním zpátky stejnou cestou, jako jste sem přišli. Představujte si schody a při stoupání nahoru počítejte od 1 do 10. Poděkujte zvířeti.

Tato setkání vypadají skoro jako sny, ale mohou být velice intenzivní a jste při nich při vědomí, takže se neomezujete jenom na pozorování všeho kolem sebe – jako ve snu. Vaše mysl je jasná a můžete vědomě reagovat na vše, co se právě děje.

Čím častěji budete navštěvovat své duchovní průvodce, tím lépe se na ně můžete potom napojit a vycítíte jejich přítomnost i v běžném životě. Budete vědět, čím se který zabývá ve vztahu s vámi a můžete se s ním přímo např. poradit, když si nebudete vědět rady třeba ve složité životní situaci atd. Kdykoli si s nimi můžete promluvit, až je blíže poznáte – nemusíte vždy dělat meditaci.

Duchovních průvodců máme většinou víc než jednoho. Ze začátku je asi neuvidíte všechny. Různé bytosti mají různou energii a některé jsou tak jemnohmotné, že je dokážeme vnímat pouze nejasně. I když budete povádět pravidelně „průvodcovské meditace“, asi je neuvidíte všechny nikdy. Postupně jich ale dokážete vnímat stále víc. Nejlépe se napojíte na takové, kteří mají spojitost např. s vaším tělem (starají se o vaše čakry, léčení...) a vším hmotným, co se vás týká v tomto světě.

Průvodci se v průběhu vašeho života mohou měnit... a měnit se budou. Takže se nemůžete divit, že při další meditaci nepotkáte někoho, kdo tam byl dříve vždycky. Občas to chodí tak, že pokud osobně znáte své duchovní průvodce, ten kterého už „nepotřebujete“ vám přímo řekne při setkání, že už od vás odchází a třeba vám řekne i proč (nebo se můžete zeptat).
12.06.2017 20:39:56
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one