Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Věštění z run

Máte již svoji runovou sadu? Pokud ne, dá se jednoduše a velice levně vyrobit z věcí, co máte doma po ruce. Stačí k tomu třeba skleněné dekorační kamínky nebo přírodní oblázky, drahé kameny, kousky dřeva nařezané na malé kostičky… možností je moc a moc. Dále je potřeba barva, kterou nanesete runové symboly na uvedené materiály, nebo je můžete vyrýt do povrchu, nebo také vypálit např. do dřeva. Hotové runy můžete uchovávat v krabičce nebo ještě lépe v pytlíčku.

Runy jsou skvělým nástrojem k věštění, magii nebo meditaci. Musíte ale znát jejich významy a naučit se nějaké věštecké metody.

Metody věštění

Nejjednodušší metodou je „jedna runa“. Položte dotaz a soustřeďte se na něj. Nechte všechny runy v sáčku a promíchejte je uvnitř, zatímco myslíte na otázku. Jakmile budete přesvědčeni, že jsou správně promíchané, strčte ruku dovnitř a jednu vytáhněte. To je odpověď.
Takto lze také předpovídat energii dne. Je to něco jako jednoduchý každodenní rituál, který se provádí vždy ráno. Zeptejte se např. „Co mi přinese dnešní den?“ a vytáhněte jednu runu.

„Runové kostky“ je další možná metoda věštění. Musíte ale mít 4 kostky podobné těm hracím (třeba jako na člověče). Každá kostka má na každé své stěně jeden runový symbol. Dohromady máte tedy 24 run (běžně bývá runových kamenů 25, chybí zde prázdný kámen, ale to nevadí, protože i v některých tradičních runových sadách chybí – není tolik důležitý). Zamícháte kostky v rukou nebo uvnitř sáčku a rozhodíte je na podložku. Všímáte si 4 run, které se ukážou na vrchních stranách kostek. Důležité je, jak jsou runy uspořádané. Která je uprostřed, ta bývá hlavní, vedlejší 3 ji vysvětlují. Všímejte si také toho, jak jsou od sebe vzdálené. Čím blíže jsou k sobě runy, tím spolu více souvisí.

„3 runy“ je další jednoduchá metoda, při které vám interpretaci usnadňuje jejich malý počet. Zamíchejte všechny runy v sáčku a pak z něj vytáhněte postupně 3 runy. První vytažená je hlavní. Nebo si můžete vytvořit svůj výklad. Např.: první runa = minulost, druhá runa = přítomnost, třetí runa = budoucnost… záleží na vás, jak si určíte významy jednotlivých pozic ve výkladu.

„Všechny runy“ je asi nejtradičnější metoda. A také se z ní nejvíce dozvíte. Promíchejte v sáčku nebo v rukou všechny runy a rozhoďte je na podložku. Zadívejte se doprostřed obrazce, který runy vytvořily. Většinou tam najdete jednu hlavní runu, ale může jich být i více. Ostatní runy vysvětlují hlavní runy nebo se týkají záležitostí, které souvisí s dotazem, ale nejsou tolik důležité.
Všímejte si skupin a menších obrazců, které tvoří např. páry nebo trojice run. Tyto runy ve skupinách spolu souvisí.
Můžete také brát ohled na postavení run. Pokud dopadnou tak, že ze svého místa, odkud se na ně díváte, nevidíte symbol, pak tyto runy vynechte z výkladu, nebo je berte tak, že jejich význam je oslaben a tak nejsou v tomto výkladu příliš důležité. Nebo to může znamenat, že jejich význam nabývá opačných vlastností než, jak se tyto runy obvykle vykládají. V tomto případě se tyto runy nazývají „obrácené“ a jejich přesné významy se uvádí v návodech a přehledech významů symbolů.
04.08.2015 19:25:48
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one