Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Magie ticha

Ticho je úžasná věc. Je skoro hmatatelné. Připomíná věčnost a smrt. Je vždy absolutní ve své podstatě a nekonečné. Je příjemné. Až ti někdy v tichu připadá, že se najednou vznášíš v nějaké jiné dimenzi. Hlavně když je tma nebo máš zavřené oči.
Miluju hudbu a její hluk. Je to jiný svět. Stejně tak jiný svět je ticho. Je mnohem dokonalejší než jakákoli nejgeniálnější hudba.
Nejlepší věta je: "Slyšíš to ticho?" Je to věta, která nedává smysl. Těžko říct, jestli je na tichu něco, co se dá skutečně SLYŠET.
Je velice obtížné vnímat absolutní ticho. Je to výjimečný dokonalý stav. Ve skutečnosti jsou pořád kolem nějaké zvuky. Tikající hodiny, jemné bušení deště do okna, jedoucí auta venku, bouchnutí dveří někde venku, vítr, tekoucí elektřina, vlastní dech, tlukot srdce. Absolutní ticho je nejdostupnější v hluboké noci, když vše spí. Je ještě umocněné tmou. Ale v moderním světě je přirozená tma něčím vzácným. Všude jsou lampy a elektrické světlo. Dnes skoro nevíme, jak moc svítí měsíc a hvězdy. Je to dobrý zdroj světla, ale v umělém osvětlení všech ulic úplně zaniká a ztrácí pro nás svou funkci. Je to jenom romantická kulisa.
Nejlepší je ve tmě zastavit všechny myšlenky a věčný dialog v hlavě. Zavřít oči a nasávat ticho. Je to parádní relax. Někdy mi to dá víc než úplně nejvíc super hudba.
Prostě ticho. Věčné a nekonečné, všudypřítomné jako smrt. Užíváš si každý nepatrný zvuk, který se naskytne. I vlastní dech je někdy těžké rozpoznat v tom všepohlcujícím tichu. Užíváš si každé zašustnutí. Prožíváš ho, jako by ses chtěl ujistit, že ještě nezačínáš šílet. Je to jako když si vzpomeneš na smrt. I když žiješ, říkáš si v tichu, jestli jsi náhodou právě nezemřel. Nedokážeš vnímat nic kromě svých myšlenek. Nezbavíš se jich ani po skutečné smrti. Tělo zemře, ale duše žije dál.
V tichu si uvědomíš, že když ti Bůh daroval život, měl bys ho vnímat a skutečně žít, ne jenom přežívat. Prožívat každý okamžik a každou maličkost stejně jako zašustění uprostřed ticha. Život je záblesk ve věčnosti. Věčnost se dá přežít jenom tak, že si užiješ každý její okamžik.
V tichu konečně vnímáš své tělo. Každý nepatrný pohyb. Zaškubání svalu, dech, srdce - uvědomíš si, že vůbec nějaké v sobě máš a že se neustále hýbe. Je úžasné, že se hýbe, i když na to nemyslíš a neovlivňuješ to. Kdyby se náhle zastavilo, jsi mrtev. Ale Bůh ti ho daroval, abys mohl žít. Cítíš tok krve ve svých žilách, jak ji pumpuje tvé srdce, její pulzování v konečku prstu. Přímo slyšíš, jak se ti valí žilami. Je to tvůj život. Kdyby náhle vyschl, okamžitě bys zemřel.
Kdo pohrdá tichem, pohrdá samotným Bohem. Ticho je zázračné, léčivé, věčné. Pochází od Boha. Víš proč? Člověk nemůže vytvořit absolutní ticho. Může ho jenom zkusit vnímat. Tělo pořád produkuje nějaké zvuky, i když je dokáže zaznamenat jenom bystrý sluch, který nemá každý. Tělo dýchá, rostou mu vlasy, bije srdce. To vše je slyšet. Můžeš šeptat, zpívat, mluvit, řvát, screamovat nebo jódlovat. Prostě můžeš dělat hluk, ale nikdy nevytvoříš absolutní ticho, dokud žiješ. To je na tom kouzelné.
Rozumíš tomu, jak je to geniální?
13.03.2015 10:35:11
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one