Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Nebuďte smutní

 

            Občas se vám jistě stává, že máte špatnou náladu a nemůžete se jí zbavit. Nic vám nevychází, stále se vám děje něco, co váš smutek a beznaděj ještě prohlubuje. Zkrátka jedna nepříjemnost stíhá druhou. Chtěli byste být přesto veselí, ale prostě to nejde, protože kdo by byl veselý, když se mu nic nedaří. Co s tím? Možná si myslíte, že máte jenom jednu možnost, jak se špatné nálady zbavit: počkat, až to samo přejde. Ne, to je nesprávný přístup. Je lepší, zkusit se aspoň trochu nutit do veselí. Nevěříte-li, že to funguje, zkuste to.

            Sami si škodíte, jste-li často bez nálady. Mohou se na vás lepit nemoci nebo nepříjemné události. Teď samozřejmě nemám namysli skutečné deprese, protože toho se nikdo sám nezbaví. To je totiž opravdová nemoc, která se musí léčit. Ale i ten nejveselejší a nejšťastnější člověk pod sluncem mívá občas neveselou náladu.

Jestliže ještě k tomu musíte být třeba ve škole nebo v práci, kde se setkáváte se spoustou dalších lidí, s nimiž musíte být v kontaktu, ať se vám to líbí nebo ne, můžete si všimnout, že vaše špatná nálada je nakažlivá. Lidé, kteří byli ještě ráno veselí a dělali si z vás srandičky, bývají odpoledne utahaní, málomluvní a v nejhorším případě taky zesmutní. Ano, je to vaše vina. Do okolí vyzařujete energii, která působí na všechny ostatní bytosti, které s vámi přijdou do kontaktu. I toho největšího optimistu můžete rázem otrávit.

Tak tedy proč být smutní? Zkuste se aspoň tvářit, že jste veselí. I když se takto vůbec necítíte, nuťte se do toho, protože to funguje. Po chvíli si všimnete, že se vám nálada sama od sebe zázračně zlepšila. Ale nesmíte si to jenom namlouvat. Musíte tomu opravdu uvěřit.

A funguje to i obráceně. Pokud je vaše okolí bez nálady, můžete mu dodat optimizmus tím, že na něj budete působit veselým dojmem.

Jestliže vás trápí, že se kolem vás dějí samé nepříjemné věci, které se vám vůbec, ale vůbec nehodí a právě díky nim ztrácíte dobrou náladu, také na to mám recept. Berte vše pozitivně. Představujte si, že dnes můžete vše zvládnout, ať si říká, kdo chce, co chce. Máte-li na programu něco důležitého, co nesmíte pokazit, představujte si už předem, že to bezchybně zvládnete… a uvidíte, že se to stane skutečností.

Za každých okolností je lepší udržovat si pozitivní energii, protože potom se budete cítit mnohem šťastnější.

autor: Dani

 

 

 

13.03.2015 10:28:36
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one