Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Zatočte s nervozitou!

Nervozita je spojena s každou stresovou situací. Je to druh negativní energie, která narušuje naše soustředění v důležitých situacích. Objevuje se ve chvíli, kdy máme pocit, že nejsme dost dobří, začneme o sobě pochybovat a říkáme si: „Co když to nezvládnu?

            Zmíněnou důležitou situací v životě může být zkouška, firemní prezentace, pohovor, proslov na veřejnosti… existuje mnoho důvodů proto, abychom byli nervózní.

            Ale věřte, že vše se dá zvládnout i bez té hrozné nervozity. Že nevíte jak? Tak čtěte dál.

 

            Už tu bylo řečeno, že nervozita není nic jiného než negativní energie. Když je to tak, nejlépe uděláte, když se jí prostě zbavíte. Potom nebudete rozklepaní a budete se moci v klidu soustředit na výkon.

 

Jak na to?

 

            Představte si, že jste nervozitu vytáhli ze svého těla. Představte si sebe, jak v rukou držíte energetickou kouli. Ta je tvořena právě vaší nervozitou – ničím jiným. Energie nervozity je v kouli uzavřena jako v nádobě, z níž nemůže utéct.

            Koule je tak velká jako vaše nervozita. Zpracovávejte kouli ve svých rukou až do té nejmenší velikosti, jaká je možná (třeba tak, aby se vám koule vešla v pohodě do dlaní). Může to jít ztuha, ale nakonec se to podaří. Musíte si vše neustále představovat. Tak jste nervozitu přemohli. Prostě jste ji vytáhli ze sebe a ještě zmenšili.

            Teď si představte, že ta koule nervozity je něco, co vás omezuje a tudíž to  nepotřebujete. Když něco nepotřebujete, co s tím uděláte? Zahodíte to. A pěkně daleko, aby se to k vám nemohlo vrátit. (Hlavně si nervozitu nepředstavujte jako bumerang J.)

            Zahoďte kouli hodně daleko, až tam, kam nedohlédnete.

            Hotovo.

 

            Teď v žádném případě nemůžete být nervózní. A jestli ano, tak cvičení proveďte ještě jednou, přičemž se snažte zbavit se zbývajícího množství nervozity.

 

Pokud vám dělá problémy vaše nedostatečná představivost, takže se v myšlenkách nevidíte tak dobře a už vůbec nevidíte, jak patláte kouli nervozity, můžete zkusit zjednodušenou formu tohoto cvičení. Je jednodušší v tom, že energii nervozity přímo ucítíte v dlaních.

 

Postup

 

Přitiskněte obě dlaně k sobě, jako při tlesknutí. Začněte rychle třít dlaně jednu o druhou, dokud vás nebudou pálit. Následně je od sebe oddalujte a představujte si, že mezi nimi máte energetickou kouli. To teplo mezi dlaněmi není nic jiného než neutrální energie – není ani pozitivní, ani negativní, ale prostě neutrální. Kouli si představte co nejdetailněji. Přisuďte jí nějakou oblíbenou barvu. Tvarujte kouli různými způsoby. Hrajte si s ní. Zvětšujte ji a zase zmenšujte. Při zmenšování můžete pociťovat určitý tlak, jako když skutečně na něco saháte.

Nyní se od svých myšlenek snažte oddělit veškerou negativitu. Musíte ji rozpoznat, někdy se schválně maskuje. Ale není to tak těžké, jak složitě se to tváří.

Oddělenou nervozitu přeneste pomocí představivosti dovnitř energetické koule mezi vašimi dlaněmi. Energii nervozity si můžete představit jako barvu, kterou nesnášíte a nejraději byste ji ani neviděli.

Nervozitu neoblíbené barvy teď máte uzavřenou v kouli jako v předchozím cvičení. Nikam vám neunikne.

Zahoďte celou kouli daleko od sebe. Nebo si představte, že koulí mrštíte proti zdi, o kterou se roztříští jako sklo a celý její obsah se tím zničí. Rozprskne se všude kolem, ale protože je rozbit na miniaturní kousíčky, nemá takovou sílu, aby se energie vrátila dovnitř vás. Takže jste nad nervozitou zase zvítězili.

 

Vyberte si jedno cvičení z těchto dvou uvedených a provádějte ho vždy předtím, než se pustíte do nějaké činnosti, při níž byste mohli být nervózní.

autor: Dani

13.03.2015 10:27:57
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one