Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Samostudium ezoteriky a mystiky

 

            Studium ezoteriky a mystiky není vůbec jednoduché, jak to na první pohled může vypadat. Nejlepší je, když si hned na začátku uvědomíte, že se vše nenaučíte za pár měsíců, ale vaše studium bude trvat celý život. Jenom v tom případě dosáhnete nejlepších výsledků, protože nikam nebudete spěchat a vše si vždy důkladně promyslíte, než dojdete k nějakému konečnému závěru.

            Velkou roli hrají v ezoterice vaše vlohy pro ni. Můžete mít talent na něco konkrétního, čím se budete nejvíce zabývat, zatímco jiné oblasti ezoteriky pro vás zůstanou navždy záhadou nebo je nebudete ovládat tak perfektně.

Měli byste se nejvíce zaměřit na dovednosti, na které máte talent. Talent se má totiž rozvíjet. Postupně při studiu můžete získávat další a další vlohy pro dovednosti, které vám také budou k užitku.

Čtete-li nějaké knihy nebo návody, které vás mají naučit určité dovednosti, věřte, že největší kus práce musíte stejně odvést VY. Můžete používat dobré návody, ale záleží jenom na vás, jak se budete snažit o zdokonalení svých vlastností a dovedností a jestli správně pochopíte hlavní principy.

Materiály, od kterých očekáváte, že vás něco naučí, vybírejte velice pečlivě, neboť vše, co si kdesi vyhledáte, není kvalitní a vhodné. Nemáte-li s tím ještě zkušenosti, nechte si raději poradit, od lidí, kteří vědí, co je dobré. Koukali byste, kolik nepravdivých informací se dá najít v odborných knihách. Pokud se ale v „odborných“ knihách nalézají nejrůznější nesmysly, nepovažuji taková díla za odborná v pravém slova smyslu.

Experimentujte a sami se snažte rozvíjet své schopnosti. Zkoušejte nové věci a vracejte se k těm, které vám nejvíce vyhovují. Každý má svůj určitý styl studia. Nenechávejte se ovlivňovat lidmi, kteří se snaží vám dobře radit a říkají vám, že máte dělat vše jinak. Pro každého je dobré něco jiného. Ale občas není špatné nechat si poradit. Nejdůležitější je, aby to byl člověk, který tomu skutečně rozumí.

autor: Dani

13.03.2015 10:38:30
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one