Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Konec a začátek
Bojíte se smrti? Víte, co to vůbec je a proč se toho tak bojíte? Jak si smrt představujete? Myslíte si, že je to konec nebo začátek?

Názor na smrt současné společnosti je jasný: Je to něco hrozného a smutného, co se nedá vrátit. Ztratíte v mžiku vše, co jste za svého života milovali – majetek, přátele, znalosti, dovednosti, domácí mazlíčky… své tělo… vědomí. Okolí a všechna média nám vtloukají do hlavy, že život na Zemi je úžasný. Můžeme si užívat lásku, jídlo, sex, zábavu, majetek, životní úspěchy atd. Nemáme myslet na smrt, protože je to smutné a než zemřeme, měli bychom si užít všeho, jak je to jenom možné. Zemře-li někdo v našem okolí, truchlíme pro něj, ale po nějakém čase se vše vrátí do starých kolejí. Občas jsme smutní, že zesnulý tu nemůže být s námi, ale nemůžeme s tím už nic udělat. Není v naší moci vrátit ho zpět do života.

Myslíte si, že smrt je skutečně konec všeho? Jak zemře vaše tělo, zatmí se vám před očima a prostě už si nejste vědomi vůbec ničeho, ani své existence?

Každý živý tvor má v hmotném světě tělo a v něm nehmotnou duši. Jasně, věda neuznává přítomnost jakési nehmotné duše v těle, ale přesto tam je. Protože je duše nehmotná, je nesmrtelná. Smrtelné je pouze to, co je hmotné. Hmota se dá zničit nebo může jakkoli sama zaniknout, ale antihmota se prostě zničit nedá.

Myslíte si stále, že smrt je konec?
Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo být nesmrtelný? Žili byste věčně, byli byste stále mladí a krásní. Na vše byste měli dost času. Mohli byste se bavit, dlouho studovat atd. Ale taky byste se museli nějak živit, pravděpodobně chodit do práce, abyste vydělali dost peněz. Vůbec nejlepší je mít v takovém případě nějaký zdroj spousty financí, abyste se o peníze nemuseli věčně starat. Ale každý nemá v životě takové štěstí – i kdyby byl nesmrtelný. Ale třeba byste se nějak vypracovali za ten dlouhý čas a založili lukrativní firmu a měli vystaráno. Nebo už byste prostě na nějaký jednoduchý způsob přišli. Vždyť byste o tom mohli přemýšlet, jak dlouho byste chtěli.

Jenomže nic v nesmrtelném životě není tak jednoduché...
Miluji tě
jako svou oběť

Nikdy tě nenechám padnout
Přísahám
Budu stát vždy při tobě
Bojovat za tebe do posledního dechu
Válčit za tebe proti celému světu
Když upadneš
pomohu ti vstát

Budu si tě chránit, rozmazlovat
Jsi můj poklad
Chcete si přečíst o tom, jak to vypadá po smrti a co to vlastně smrt je a jak to probíhá?
Smrt škodí zdraví 001.jpg
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one