Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Nesmrtelná duše

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo být nesmrtelný? Žili byste věčně, byli byste stále mladí a krásní. Na vše byste měli dost času. Mohli byste se bavit, dlouho studovat atd. Ale taky byste se museli nějak živit, pravděpodobně chodit do práce, abyste vydělali dost peněz. Vůbec nejlepší je mít v takovém případě nějaký zdroj spousty financí, abyste se o peníze nemuseli věčně starat. Ale každý nemá v životě takové štěstí – i kdyby byl nesmrtelný. Ale třeba byste se nějak vypracovali za ten dlouhý čas a založili lukrativní firmu a měli vystaráno. Nebo už byste prostě na nějaký jednoduchý způsob přišli. Vždyť byste o tom mohli přemýšlet, jak dlouho byste chtěli.

Jenomže nic v nesmrtelném životě není tak jednoduché. Lidé v okolí by si jistě brzo všimli, že vůbec nestárnete, že s vámi zkrátka není něco v pořádku. Měli byste spoustu smrtelných přátel a nezbývalo by vám nic jiného než tiše pozorovat, jak jeden za druhým umírá, zatímco vy se „vesele“ plácáte dál na tomto světě. Nesměli byste nikomu prozradit, že nemůžete zemřít. Stejně by vám nikdo nevěřil, a i kdyby, nechápal by. Nesmrtelnost v hmotném světě je téměř nepředstavitelná věc.

Asi nejlepší řešení je zůstat někde pár desítek let a pak se odstěhovat na místo, kde vás nikdo nikdy neviděl a nikdo o vás neslyšel a začít zase úplně od začátku.

A co by se dělo, kdybyste se náhodou proslavili třeba jako celebrita? Všichni by vás znali a předávali by si vaše životní příběhy z generace na generaci. Nemohli byste tak žít, protože by celá vaše existence byla podezřelá. Jedině že byste si pravidelně nechávali dělat plastiky a potom se dál věnovali své tvorbě, která vás baví pod jiným jménem a opět od začátku.

Skoro by to bylo jako žít tisíce různých životů v jednom. S tím, že byste měli veškeré své zkušenosti a vzpomínky, které jste získávali od začátku. Bavilo by vás to?

Není to vlastně lepší tak, jak je to ve skutečnosti zařízené? Narodíme se, nějakou dobu žijeme a nakonec umíráme. První odstavce textu vypadají jako sci-fi, ale ta nesmrtelnost se přece jenom týká každého z nás. Máme totiž něco, co se většinou nazývá DUŠE, a ta je opravdu nesmrtelná. Duše je naší podstatou a naše skutečná osobnost nemá nic společného s tělem, ve kterém jsme se narodili. Tělo je pouze prostředek, díky kterému se dokážeme orientovat v tomto hmotném světě. Máme 5 smyslů, kterými vnímáme okolí, můžeme se dorozumívat s ostatními lidmi nebo zvířaty, můžeme něco tvořit atd. Svého těla bychom si měli vážit, protože je to dar. Je zázrak, když se narodí zdravý člověk. Vůbec není žádná samozřejmost narodit se s dvěma rukama, nohama, jednou hlavou s výkonným mozkem uvnitř. Když se tohle stane, je to prostě něco úžasného. Měli bychom tedy své tělo chránit před nemocemi a úrazy, pokud je to v našich silách. Je dobré se o něj dobře starat, aby vydrželo dlouho ve formě a krásné. Občas je těžké vypěstovat si lásku sám k sobě, když se nám naše tělo nelíbí, ale je to důležité, protože když máme rádi sami sebe – i své tělo – tak si vytváříme pozitivní energii a vše se lépe daří.

Tělo je zde na Zemi hodně důležitá věc, ale duše je důležitá všude v univerzu. Je nesmrtelná a nezničitelná. Je to naše pravé já. Postupně sbírá zkušenosti z životů, kterými prochází. Můžete si to představit, jako by se duše při narození dítěte oblékla do jeho těla, jako by to byly šaty a při smrti se opět svlékne z opotřebovaného těla a hledá nové mladé tělo, kam si vleze a stráví tam hodně let.

Prožili jsme miliony životů, ale nepamatujeme si z nich zpravidla nic. Známe pouze ten svůj současný život. Ale všechny informace máme uložené v duši. Kdybychom si pamatovali veškeré minulé životy, byli bychom akorát zmatení.
24.03.2015 10:56:02
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one