Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Význam snů

Jestli se vám zdají zajímavé sny, je zajímavé také zkusit odhalit, co znamenají. Můžete k tomu použít různé metody. Existují knihy plné hesel, která představují symboly ve vašich snech. To jsou snáře. Vysvětlení takového hesla ve snáři může vypadat takto:

NEVĚSTA

U oltáře – radost v duši
S ženichem – věrnost překoná překážky
Utíkající – smrt v mladém věku
Mladá a krásná – štěstí až k nevíře
Bohatá – nepokoj
Ošklivá – zoufalství

…ale já si nemyslím, že by vám právě tohle mohlo pomoct zjistit skutečný význam. Hesla a jejich údajné významy zde totiž pocházejí z pověr a často se vám zdají věci, o kterých ve snáři nenajdete zmínku nebo tam to heslo je, ale v úplně jiných souvislostech.
Snáře jsou příliš univerzální a neodráží jedinečnost mysli každé osoby.

Úplně nejlepší způsob výkladu snů je podívat se na ně psychologicky. Každý člověk je jiný a má jiné životní zkušenosti, jiné fobie atd. Co je pro někoho příjemné, to jinému připadá jako noční můra. Třeba pokud máte rádi hady a zdá se vám o nich, máte z toho radost, zatímco jiní se hadů bojí a ve snu je nechtějí zažít. Ale symboly snů vychází hlavně z podvědomí, takže např. již zmíněný symbol hada tu může opravdu zastupovat jenom symbol a vlastně se ve skutečnosti jedná třeba o nepohodlný vztah k nějakému člověku a tak podobně. To se u každého opět liší, i když některé symboly mají zpravidla stejný význam u všech.
Měli byste se zamyslet nad tím, jak žijete a podle toho zkusit přiřadit symbolům význam. Pomůže vám intuice. To znamená, že první věc která vás napadne v souvislosti se zkoumaným symbolem, je správná.

Nebo můžete použít věštecké pomůcky. Dobrý je tarot nebo jiné duchovně zaměřené vykládací karty. Většinou stačí vyložit jednu kartu, abyste zjistili, jak na tom jste.

Sny vám přinášejí varování před událostmi, ke kterým spěje vaše konání a myšlenky. Budete-li se zajímat o sny, dozvíte se hodně o tom, co v životě děláte špatně a jak. Můžete předejít nepříjemnostem. Nebo naopak, sny vám ukážou, co vás čeká příjemného.
Může se vám zdát i o minulosti. To znamená, že se tam stalo něco důležitého, co přímo ovlivňuje přítomnost a je dobré si to uvědomit. Zdá-li se vám o přítomnosti, je možné, že právě prožíváte nějaký životní zlom. Brzy dojde k události, která úplně změní váš život, nebo jste už uprostřed takového procesu.
14.03.2015 19:15:52
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one