Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

O mariášových kartách

O mariášových kartách - obrázek

O mariášových kartách - obrázek

 

            V posledních letech se na tuto úžasnou věšteckou pomůcku jaksi pozapomnělo. Dost lidí ani neví, že tyto karty složí také jako velice dobrá věštecká pomůcka. Neexistuje o nich dostatečné množství literatury. Informace, které byste někde vyhrabali, bývají většinou stěží použitelné až úplně nepoužitelné. Jak to vlastně s těmito kartami je?

 

            Myslím, že mariášové karty nemusím nějak zvlášť důkladně představovat. Zná je totiž každý. Jsou natolik oblíbené, že dokonce existují jejich dvě základní verze: dvouhlavé a jednohlavé. Zde bych chtěl upozornit na to, že věštit se dá s oběma verzemi, ale lepší jsou jednohlavé, protože jsou tradičnější a naleznete v nich hodně symbolů, které vám mohou velice usnadnit čtení věšteb.

 

            Je zajímavé všímat si drobných rozdílů v sadách vyrobených různými firmami. Na každé sadě najdete nějaký rozdíl. Ten se může týkat barev, celých postav, výjevů nebo symbolů.

 

            K věštění byste nikdy neměli používat karty určené ke hře. Věštecké pomůcky by vždy měly sloužit pouze k věštění, aby obsahovaly jenom pozitivní energii. Negativní druhy energie by vás mohly rozptylovat při věštění.

autor: Dani

13.03.2015 09:23:22
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one