Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Příběhy o vztazích mariášových karet

 

            Toto je způsob, jak si lépe zapamatovat a uvědomit významy a vztahy mezi kartami. Jsou to jakési příběhy, které obsahují významy jednotlivých listů, jak jsou tradičně řazeny za sebou od sedmy po eso.

 

Představte si to například takhle:

 

Žaludy – patří do skupiny těch horších  karet. Většinou ukazují problémy a další komplikace.

 

Nacházíte se v problematické situaci, do níž se snažíte vnést pozitivní energii, a tak se ji snažíte vyřešit (sedma). Blíží se očekávaný konec problémů (osma). Nastává převratná změna (devítka), která vede k pozitivním výsledkům (desítka). Přesto ve vaší mysli stále přetrvává strach z toho, že by se přece jenom mohly vrátit jakési nepříjemnosti (spodek), s čímž máte bohaté zkušenosti (svršek). Automaticky očekáváte neúspěch ve všech životních oblastech a upadáte do smutku nebo rovnou deprese (král). Kvůli vašemu pesimismu se vám nic nedaří a k tomu ještě nastávají další komplikace (eso).

 

 

Zelené – velice pozitivní karty, které většinou zmírňují všechny horší karty a mluví o štěstí nebo výrazném zlepšení situace.

 

Vše negativní se obrací v pozitivní (sedma). V důsledku toho přichází štěstí do života (osma). To dále trvá (devítka), a proto si můžete užívat a jste šťastní při tvorbě svých projektů a vyžíváte se ve vztazích s okolními lidmi (desítka). Jste spokojeni na všech úrovních (spodek). Komunikace s okolím volně plyne a tak se dozvídáte stále nové informace (svršek). Zjišťujete, že tyto informace jsou pro vás velmi příznivé a můžete je využít ve svůj prospěch (král) a daří se vám v každé oblasti života a věříte, že tomu bude i nadále (eso).

 

 

Červené – vypovídají o duchovních věcech, vztazích a citech. Nedá se říct, že by byly všechny špatné nebo všechny dobré.

 

Ztratili jste dobrý vztah nebo vás někdo zradil, z čehož vyplývá smutek, který je potřeba léčit (sedma). Snažíte se smutku zbavit, a tak se probíráte svými emocemi a vzpomínkami (osma). Vypadá to podivně, ale nejlépe právě teď uděláte, když takové záležitosti v tuto chvíli nebudete řešit (devítka). Nejlepší léčba těchto záležitostí je totiž vždy láska a spokojenost (desítka). Na to také myslíte a to také chcete (spodek). Následuje vaše setkání s někým, koho jste dřív neznali (svršek). Zamilujete se (král). Vznikne velké nové pouto a možná i rodina a bezpečný domov (eso).

 

 

Kule – karty týkající se financí, majetku (duchovního i materiálního) a zaměstnání nebo různých projektů, na nichž pracujeme.

 

Zde máte dvě možnosti, jak ve vztazích karet vidět příběh.

 

První verze:

 

Máte málo peněz a nemůžete rozhazovat (sedma). Můžete proto být i lakomí a tím si vytvářet špatné vztahy (osma). Chystáte se udělat velkou změnu ve svém životě, a proto se vydáváte na velkou a dalekou cestu za bohatstvím (devítka). Cestou potkáváte různé skupiny lidí (desítka). Některé považujete za vyloženě špatné, jiné se vám líbí na první pohled. Setkáváte se s nepřejícími lidmi (spodek), ale také přáteli, kterým můžete věřit (svršek). Po nějakém čase naleznete nejlepšího přítele (král) a tím dosáhnete bohatství (eso). Toto bohatství je především duchovní povahy, protože přítel je zvláštní a vzácný jev, ale také může být materiální např. v podnikání s tímto člověkem.

 

Druhá verze:

 

Stojíte na počátku života. Nevíte nic o životě a jste od přírody čistí a nevinní (sedma). Jak putujete životem, vaše povaha se mění a poznáváte, že vše není tak dokonalé, jak se vám jevilo na začátku. Vaše povaha přestává být naprosto čistá a začínáte stále více myslet na sebe (osma). Po čase si uvědomíte (devítka), že na světě existují i jiní lidé než jenom vy (desítka). Mezi nimi najdete nepřející a zlé osoby (spodek), ale také přátele (svršek). Je těžké najít nejlepšího a největšího přítele (král). Pokud se vám toto podaří, znamená to pro vás největší životní bohatství (eso).

 

 

            Pokud významy karet vidíte trochu jinak, než jak je to tu popsáno, vymyslete si pro ně své příběhy. Jistě, že někdo jiný může karty chápat jinak. Tak se toho nebojte a jděte do toho. Určitě vám to pomůže při určování významů jednotlivých karet.

 

            Zmiňuji se o tom, že některé karty jsou vyloženě špatné a jiné naopak vyloženě dobré. Většinou to tak ve výkladech chodí, ale mějte na paměti, že žádná karta není ve své podstatě vždy jenom špatná nebo vždy jenom dobrá. Toto platí hlavně o těch horších kartách, které většina lidí vnímá negativně.

autor: Dani

13.03.2015 09:27:25
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one