Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Výklady mariáše - obrázek

Výklady mariáše - obrázek

 

            Mariášové karty mluví většinou dost jasně a jednoduše. Nemusíte pro ně tedy vymýšlet žádné složité výklady do ještě složitějších obrazců.

            Výhodou mariáše je, že obsahuje 12 dvorních karet. To je dost (skoro polovina balíčku). Ty většinou představují osoby v okolí tazatele. Vyčteme z nich lidské povahy, myšlenky atd.

 

            Teď tedy k těm výkladům. Jakýkoli mariášový výklad by měl být jednoduchý a jasně čitelný. Volte tedy spíše jednoduché útvary, jako jsou čtverce, obdélníky, obyčejné řady nebo trojúhelníky. Můžete samozřejmě zvolit i výklad s názvem velká tabule, ale ten není tak častý a oblíbený.

 

Nejvhodnější výklady

Kdy to bude?

 

Po zamíchání karet a možná i sejmutí (to záleží na vás), rozkládejte karty vždy pod sebe po třech v každé řadě. Nejprve dejte na stůl prostřední kartu. Ta představuje hlavní informaci v každé řadě. Následně vyložte jednu kartu na levou a druhou kartu na pravou stranu té ležící prostřední. Obě vedlejší karty vám prozradí další informace související s hlavní kartou.

Tímto výkladem můžete přesně určit, kdy se co stane. Vyložte pod sebe tolik řad, kolik si myslíte, že je potřeba. K tomu použijte intuici. Sami si po výkladu určíte, jak dlouhý časový úsek každá řada představuje (dny, týdny, měsíce, roky…).

 

 

9 karet

 

Toto je velice jednoduchý výklad. Vyložte pod sebe dvě řady karet po čtyřech listech. Pod tyto dvě řady položte jednu kartu. První řada znamená hlavní události. Druhá řada přímo souvisí s tou první. Ukazuje další podrobnosti. Poslední karta úplně dole je řešení nebo výsledek. To je nejhlavnější karta celého výkladu. Ale měli byste ji interpretovat až úplně nakonec v závislosti na horních kartách.

 

 

Pyramida

 

Tento výklad se skládá z 11 karet. Vykládejte pod sebe jednotlivé řady karet. Nahoru dejte jednu, pod ni dvě, dále tři, pod ty tři čtyři a nakonec dolů pouze jednu kartu. Nejprve interpretujte spojení karet v těchto liniích: svislá (první, pátá a jedenáctá karta), boční levá (první, druhá, čtvrtá a sedmá karta), boční pravá (první, třetí, šestá a desátá karta). Nakonec hledejte spojení dvou až tří karet vedle sebe kdekoli ve výkladu.

První tři karty nahoře v pyramidě představují přítomnost nebo popisují situaci. Třetí a čtvrtá řada rozšiřuje první a druhou o další informace a poslední karta dole je řešení nebo také shrnutí celého výkladu a jeho výsledek.

 

 

Můžete si také vymyslet své vlastní výklady nebo použít některý jiný, který znáte, ale dbejte na to, aby byl jednoduchý.

autor: Dani

13.03.2015 09:29:23
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one