Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

 

            Karty jsou jistě nejoblíbenější věšteckou pomůckou ze všech. Čtení z nich se vyznačuje srozumitelností a názorností. Samozřejmě hodně záleží na tom, jaké karty používáte. Za nejlepší považuji takové, jejichž obrazy obsahují různé postavy a ukazují nějaký děj. Postavy vám totiž při čtení mohou hodně pomoct.

            Měli byste se také zamyslet nad tím, komu budete vykládat. Vždy je jednodušší nejdříve vše vyzkoušet na sobě a tak se věštění naučit a nasbírat dobré i špatné zkušenosti, než běžet hned k přátelům a rozebírat jejich životy a nebo ještě hůře životy jejich známých, které jste viděli jednou v životě nebo je vůbec neznáte.

            Jestliže s věštěním teprve začínáte, nekomplikujte si ho zbytečně zkoušením rozličných složitých výkladů z odborných knih a podobně. Nejlépe uděláte, když nejdříve položíte otázku a vyložíte karet co nejméně s očekáváním jednoduché jasné odpovědi. Úplně postačí jedna karta. Nemusíte hned na začátku vidět vše naprosto jasně a dokázat o jednom výkladu hovořit půl hodiny. To po vás nikdo ani nechce. Snažte se nepřemýšlet nad výpovědí karet logicky a nevymýšlejte nic složitého. Prostě řekněte přesně to, co vidíte na kartách. Hlavně nikam nespěchejte a nejdříve si všechny karty pořádně prohlédněte a pečlivě rozluštěte jejich významy. Popište postavy a jejich pocity. Jak na vás působí a co se na kartách děje. Tazatel ocení, když mu názorně ukážete a vysvětlíte, jak jste došli k informacím, které mu předkládáte. Tazatel zpravidla vnímá vyložené karty pouze jako jednotlivé obrázky, které na sebe nemají žádnou návaznost. Jednoduše nevnímá výklad několika karet jako celek – tak jako vy. Jenom vám, kteří karty čtete, to celé dává smysl. A pozor! Dokonce i další jiná osoba, která také umí věštit z karet, nerozezná správný význam (příběh) ve vašich kartách. To dokážete jenom vy, protože jsou to vaše karty, váš výklad a karty hovoří jazykem, kterému rozumíte pouze vy.

            Zaměřte se nejprve na jednu kartu ve výkladu, která vám bude připadat jako hlavní a stanovte si, že ty ostatní karty budou mít doplňující významy k hlavní kartě. Postupně budete zjišťovat, že k zodpovězení otázek už vám nestačí jenom jedna hlavní karta. Přidávejte další a další, až vznikne celý smysluplný příběh. Uvidíte, že významy karet ležících blízko u sebe se náhle začnou spojovat a přirozeně se přímo před vašima očima začne odvíjet určitý děj. Ani si nestačíte uvědomit, jak se to stalo, že už umíte vyčíst příběh ze všech karet. Najednou prostě budete vidět, že žádná karta ve výkladu není navíc. Všechny budou důležité. Výklad by se bez nich neobešel. Postupně také budete potřebovat víc a víc karet, abyste dokázali rozluštit celý příběh.

            Na kartách můžete jasně rozeznat konkrétní osoby, o kterých věštíte a jejich životní situace. Dokonce můžete i cítit, jak se skutečné osoby, o kterých věštíte, cítí v určitých situacích. Náhle se může přihodit, že si budete při výkladu připadat smutní nebo rozhněvaní nebo naopak veselí a ani nebudete vědět, kde se takové emoce u vás tak najednou vzaly. Jsou to emoce postav na kartách – osob, o nichž věštíte. Při věštění se napojujete na energie jiných lidí a získáváte o nich informace i touto formou.

autor: Dani

12.03.2015 11:39:48
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one