Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Karty skryté moudrosti - Colette Baron-Reid

Karty

Karty

Tyto vykládací karty hodnotím takto:

Velice silné věštecké karty pro náročné, s obrázky nabité velkým množstvím pozitivní energie, které vás svou krásou a dynamikou symbolů vtáhnou do své tajemné atmosféry zasněné pohádky. Stanete se součástí děje a postavy na obrázcích k vám náhle začnou hovořit jasným jazykem.
Výborné k meditaci. Cítíte se nabití energií!
Tyto karty doporučuji

Přesně to vystihuje jejich charakter. Jsou krásně zpracované s nádhernými obrázky přesně odpovídajícími významu celé karty.

Můžete se ptát na cokoli a vždy dostanete přesnou odpověď týkající se vašeho problému. Je krásné, že karty vás přímo vybízejí ke zhodnocení vaší situace z duchovního pohledu, protože jenom tak budete schopni odhalit pravou příčinu problému a vše vyřešit. Přijmete-li, že za vše v životě si můžete sami (vědomě či nevědomě jste si dobrovolně způsobili to, co se vám právě děje), pak jste na dobré cestě, abyste situaci šťastně vyřešili a ještě se z ní poučili do budoucna.

Karty mluví naprosto jednoznačným a srozumitelným jazykem, i když často je potřeba se nad jejich výpověďmi hluboce zamyslet, protože je nutné podívat se na příčinu věcí a ne jenom na jejich následky. Pro většinu lidí je toto velice obtížné. Proto by mohly být tyto karty jednoduše zavrženy a mnozí by raději sáhli například po cikánských kartách, které jim přinesou uspokojivější odpovědi.
Nejvíce se mi osvědčil výklad pomocí jedné karty. To proto, že i jedna jediná karta tohoto systému vám dokáže podat kompletní hlubokou odpověď podobně jako tarot. Není-li vám odpověď jasná, můžete se zeptat: „Jak mám tuto odpověď správně chápat?“ a karty se ihned snaží podat stejnou výpověď, ale takovým způsobem, abyste ji napodruhé pochopili.

Díky krásným obrázkům jsou karty vhodné také pro meditaci. Berete postupně jednu kartu po druhé z balíčku a upřeně se díváte na obrázek. Uvidíte, kolik informací se dozvíte touto cestou. Toto není věštění – jenom meditace nad duchovními obrázky. Až odložíte balíček, zjistíte, že vás takovým způsobem karty nabily pozitivní energií. Není to úžasné?


autor: Dani
12.03.2015 12:07:41
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one