Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Návod ke Starým vykládacím kartám

Návod ke Starým vykládacím kartám - obrázek

Návod ke Starým vykládacím kartám - obrázek

 

            V návodu přiloženém k balíčku karet se můžete dočíst ještě více informací o kartách, ale pozor na chyby, které se v něm hojně vyskytují.

            Balíček obsahuje také dvorní karty. Označení těchto karet souvisí s piketovými miniaturami v rozích karet. Jsou to všichni králové, všechny dámy, kluci (srdcový a křížový) a osmy (srdcová a křížová). Podle dvorních karet ve výkladu poznáte, kdo je kdo. Jaké osoby se vyskytují v okolí tazatele – ve výkladu i v běžném životě. A také poznáte, jak tyto osoby a také tazatel vypadají – jaké mají oči, vlasy, postavu. V každém výkladu byste si nejdříve měli vyhledat kartu označující tazatele podle vlastností, které obsahuje určitá karta vyskytující se v aktuálním výkladu. Pokud se ve výkladu taková karta vůbec objeví. Nemusí tam být vždy, jestliže nevykládáte způsobem velké tabule (to znamená, že byste vyložili všechny karty balíčku). Já si osobně myslím, že není vůbec důležité hledat ve výkladu tazatele, a navíc ještě takovým způsobem, podle vzhledu. To je velice nepřesné. Chcete-li osobní kartu tazatele skutečně hledat v každém výkladu, raději se zaměřte na jeho vlastnosti a ty vyčtěte z vyložených karet. Většinou v nějaké postavě na určité kartě osobu tazatele poznáte, pokud jste se seznámili s významy karet dobře.

            V návodu také naleznete karetní kombinace a jejich významy. Opět to považuji za zbytečnost. Věštíte-li intuitivně (= správně), nepotřebujete se přece učit nazpaměť nějaké karetní kombinace. Pomocí naučených kombinací a úplného vynechání intuice z celého věštění nikdy nemůžete z karet vyčíst informace, kterým by se dalo 100% věřit a uniknou vám i další důležité podrobnosti, které můžete odhalit pouze s pomocí vaší intuice. Takové věci se nepíší do žádných návodů. Každý návod na věštění se snaží předkládat vám nejjednodušší způsob jak věštit a dozvědět se jenom základní informace. Budete-li vždy postupovat slepě podle jakéhosi návodu, není to dobře. Jste-li začátečníci, může vám to hodně usnadnit první pokusy při čtení z karet, ale aby vaše intuice nezakrněla, ale naopak se stále rozvíjela, musíte ji maximálně využívat. Raději si zkuste pročíst pouze základní významy každé karty a zkuste si je co nejvíce zapamatovat. Podívejte se také na návod nějakého jednoduchého způsobu výkladu a vyložené karty potom zkuste číst pomocí jejich významů, které jste si zapamatovali a nebojte se doplňovat i své spontánní asociace, které vás napadají při pohledu na vyložené karty.

            Také je dobré, když si čas od času vezmete do ruky balíček karet a budete si pomalu prohlížet každou kartu zvlášť a budete přemýšlet o jejich významech.

autor: Dani

12.03.2015 12:06:19
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one