Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jak věštit cizím

Jak věštit cizím - obrázek

Jak věštit cizím - obrázek

Věštění známým a cizím lidem

 

            Na tomto místě se budu zabývat tím, jak to vypadá, když věštíte svým příbuzným, známým nebo úplně cizím lidem. Věštíte-li někomu jinému, dostáváte se totiž do naprosto jiné situace, než když věštíte sobě.

 

           

 

Pracujete-li s někým, koho znáte (přítel, kamarád, rodič, dobrý soused…), stejně uděláte lépe, pokud k takovému člověku a jeho problémům budete přistupovat bez předsudků.

Dbejte na to, abyste se správně naladili a zůstali klidní po celou dobu věštění.

Pamatujte si, že nemá smysl někoho přesvědčovat, že věštění a podobné věci skutečně fungují, když tomu zatvrzele odmítá uvěřit. V takovém případě někdy přesvědčovaný člověk přistoupí na jakýsi kompromis, přičemž pronese: „Tak to teda zkusíme, jo? Tak mi třeba řekni… třeba mi řekni podle těch tvých karet, nebo čím mě chceš oblbnout, jaké bude zítra počasí, jestli vyhraju v loterii a o kolik mi šéf zvýší plat.“ No, jistě. Předpověď počasí dávají každou chvíli v televizi, loterie je podvod a jestli chceš vědět, kolik peněz dostaneš, zeptej se přímo šéfa. Takové banální otázky totiž nejsou moc vhodné pro věštění. Akorát byste plýtvali energií a takhle stejně nikoho o ničem nepřesvědčíte. Dokonce by se mohlo stát, že kdybyste se do toho věštění přece jenom dali, stejně by vaše předpovědi nevyšly (nebo ne dost přesně podle očekávání tazatele), protože nevěřící tazatel by věštění rušil vysíláním negativní energie. Pokud někdo nevěří, že věštění a podobné jiné věci fungují, také se to považuje za negativní energii. Takové lidi prostě nepřesvědčíte i kdybyste se na hlavu stavěli. Někteří si možná dají říct, ale většina si ani nenechá takové věci vysvětlit. Tak jim neberte jejich názory. Třeba jim po nějaké době samo dojde, jak je to doopravdy (například až uslyší od sousedky, jak byla s vašimi předpověďmi spokojená, řekne si možná, že na tom asi něco bude).

Také není dobré věštit někomu, koho nemáte rádi. To prostě nejde. Hrozí tu nebezpečí nedostatečného soustředění na obou stranách (a to si pište, že vám to zkomplikuje práci) a mohla by také zapůsobit nevítaná negativní energie.

Dávejte si pozor na zamlčované informace od osoby, které věštíte. Věštby mohou být velice nepřesné až úplně nepravdivé. Vždycky se snažte vytáhnout z tazatele co nejvíce informací o dané záležitosti. Jestliže osoba něco zamlčí, můžete takové informace vyčíst přímo z věšteckých pomůcek nebo z intuice, ale často na to ani nepřijdete, protože o něčem takovém nemáte ani ponětí, a když se to náhodou objeví ve výkladu, nevíte, co to znamená nebo v horším případě si to vyložíte jinak. Hodně lidí takto jedná s věštci. Možná také proto, že k nim nemají zas až takovou důvěru – hlavně ze začátku, nebo to špatné ve svém životě nechtějí vidět. Nejlépe uděláte, když tazatele vybídnete, aby vám při věštění trochu povyprávěl o svém životě a nechte ho přisvědčovat vám, když mu řeknete podle svých pomůcek nějakou informaci, která hraje v jeho životě velkou roli.

Nikdy nevěštěte cizím lidem, jestliže si nejste jisti svými věštbami. Musíte být na 100% přesvědčeni, že vám vše vychází. Ze začátku si nechte vyprávět lidmi, kterým jste věštili, jak nakonec dopadla situace, kterou s vámi řešili pomocí věštění. Uvidíte, že se k vám budou vracet čím dál častěji, když k vám získají důvěru.

Představte osobě na začátku věštění své pomůcky a řekněte, proč s nimi věštíte, co se vám na nich líbí.

Vysvětlujte tazateli, jak jste přišli na jednotlivé informace, aby si nemyslel, že jste si vše vycucali z prstu. Řekněte mu například, jaké významy nese určitý symbol nebo karta (záleží na tom, s čím pracujete) a jaké informace jste právě z tohoto symbolu vyčetli. Ukazujte detaily na kartách atd. Budete vypadat věrohodněji a získáte si tazatelovu důvěru.

Ještě před začátkem věštění se tazatele zeptejte, zda už si někdy od někoho nechal věštit. Vysvětlete mu, jestliže to ještě nezná, jak má pokládat otázky a jaké jsou principy věštění. Aby vůbec věděl, jak to funguje.

Pokud s věštěním jiným osobám teprve začínáte, nedělejte ze sebe něco, co v žádném případě nejste. Řekněte na rovinu, že začínáte a nemažte zbytečně med kolem tlamky. Jestliže chcete už od začátku brát za vaše služby peníze, chtějte raději méně. Předejdete tak velkému zklamání ze strany tazatele, kdyby vaše věštby náhodou nevyšly.

Jestliže se k vám budou klienti pravidelně vracet, poznáte, že jsou s vámi spokojeni, i kdyby vám to neřekli zrovna do očí.

autor: Dani

12.03.2015 11:05:05
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one