Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jak se věští z magického zrcadla

Věštění s magickým zrcadlem

 

            Pokud by vás zajímalo, jak vypadá takové věštění ze zrcadla, dočtete se to přímo zde.

            Předpokládám, že jste si prostudovali články O magických zrcadlech a Věštění s magickými zrcadly a víte tedy, jak zrcadlo vypadá, a tak nějak zhruba jak probíhá samotné věštění. Tento článek je určen pro zájemce o takovýto druh věštění. Zde přiblížím podrobně jak na to.

 

Konkrétně se domnívám, že nejlépe se k věštění hodí černé ploché zrcadlo, protože to se dá nasměrovat přesně tak, aby se na jeho ploše neodráželo nic z okolí. Jistě že můžete použít i obyčejné zrcadlo, ale odrazy okolních předmětů by vás mohly rušit, takže byste se nemohli pořádně soustředit na věštby. V polovině procesu byste totiž mohli zjistit, že místo toho, abyste čekali na nějakou věštbu, která by se eventuelně mohla objevit (přímo v zrcadle nebo ve vaší mysli), upřeně pozorujete ornamenty na lustru. Černá barva se používá, aby uklidnila vaši mysl a podpořila vaše věštecké schopnosti. Také se na věštění lépe naladíte, protože právě černé zrcadlo vypadá jako velice tajemný předmět.

Měli byste dbát na bezpečnostní opatření proti nežádoucím silám, které by na vás mohly zaútočit ze zrcadla. Zmiňuji se o tom již v předchozím článku. Skutečně to nepodceňujte.

 

Postup

 

1. Zatemněte okna, abyste vytvořili tu správnou atmosféru. Nejlepší je pro tyto účely přítmí. Pokud chcete věštit v noci nebo večer, stačí jako zdroj světla svíce nebo lampička na nočním stolku. Prostě světlo musí být tlumené a měli byste si k němu sednout zády. To proto, aby se v zrcadle neodráželo a nesvítilo vám tak přímo do očí. Také aby vám světlo nezasahovalo do periferního vidění. To působí obzvlášť velmi rušivě.

 

2. Teď přijdou na řadu ochranná opatření.

Pokud máte nějaké kontakty s andělskou říší, doporučuji přivolat anděly a celé věštění provést s jejich pomocí. Můžete požádat svého anděla strážného, aby vám s věštěním pomohl a zároveň se postaral o vaši ochranu. Čím více andělů strážných máte, tím lépe. Můžete totiž zapojit všechny najednou. Například já mám 2 strážné anděly a vždy pracuji s oběma.

Také je možné zapojit víly nebo jiné nadpřirozené bytosti, které jsou vám blízké.

V předchozím článku se zmiňuji o jakémsi talismanu nebo amuletu pro ochranu. Jestliže nějaký takový máte, vezměte si ho a mějte ho u sebe (nebo na sobě, pokud je to třeba řetízek nebo něco podobného) po celou dobu věštění. Nejlepší je, když takový talisman aktivujete v magickém rituále nebo ho necháte aktivovat osobou, která to umí.

Dále můžete otevřít magický kruh, v němž budete věštit. Pokud jste mág, jistě to zvládnete levou zadní. Jestliže neumíte pracovat s kruhem nebo jste o něčem takovém v životě neslyšeli, musíte se spokojit s jinými ochrannými opatřeními. Kruh je ale ze všeho nejúčinnější. Ale neznamená to, že ochranu kruhu nemůžete kombinovat s andělskou energií a talismanem. Já vždy otvírám kruh, zvu k sobě své 2 anděly a navíc ještě používám talisman. No, vždycky je lepší být chráněni víc než míň.

Také můžete magicky aktivovat samotné zrcadlo a zbavit ho veškeré negativní energie. Jestliže jste ho zakoupili, nemůžete vědět, kolik lidí se ho dotýkalo a většinou ani nezjistíte jejich energie.

Tím jsme vyřešili záležitost ochrany. Tak jdeme dále.

 

3. Co nejvíce se uvolněte. Můžete provést nějaký svůj krátký přípravný rituál, abyste se řádně naladili. Sedněte si pohodlně a vezměte si k sobě zrcadlo. Už je to tady!

Uchopte zrcadlo do rukou (když ho budete držet oběma, je to skutečně lepší, ale záleží na vás). Nasměrujte zrcadlo tak, aby se v něm nic neodráželo.

 

4. Zahleďte se do zrcadla. Pro začátek je lepší nepokládat žádnou otázku a nesnažit se vidět něco za každou cenu. Prostě počkejte, co se vám v zrcadle samo objeví.

 

5. Nejdříve zrcadlo začne tmavnout nebo naopak zesvětlá. Objeví se v něm pohybující se mlha, také to může připomínat oblaka nebo něco jako cigaretový kouř. Po rozplynutí této mlhy nebo zmizení světýlek se začne prostor v zrcadle jakoby prohlubovat a také se vám může zdát, jako byste padali dovnitř zrcadla. Je to trochu děsivé, já vím, ale dá se to přežít. Pokud použijete kulaté zrcadlo, možná vám takový propad do zrcadla bude připomínat pád do studny.

 

6. Teď jste ve fázi, kdy můžete vidět nějaké vize. Může to být naprosto cokoli – symbol, postava, zvíře, rostlina, nějaké známé nebo neznámé místo, barevné fleky... Nebo také vůbec, ale vůbec nic. Jak překvapivé, že? Začátečníkům většinou trvá několik měsíců, než něco konkrétního zahlédnou. Do té doby se vám mohou zjevovat nejasné skvrny, světelné záblesky nebo… opět nic.

Na různých místech (na internetu, v knihách) se dozvíte, co znamenají skvrny různých barev. Jejich význam se rozlišuje také podle toho, kterým směrem a jak rychle se pohybují. Podle mě zrovna takovéto návody nejsou k ničemu, protože věštění ze zrcadla je spíše o pocitech.

Pokud se opravdu naučíte věštit pomocí zrcadla, stojí to za to.

Hlavně k věštění musíte přistupovat nezaujati, bez předsudků a především beze strachu. Nenechte se ještě před prvním pokusem zastrašit tvrzeními, že je to příliš nebezpečná metoda a že si zahráváte se zlými silami a tak podobně. Jestliže dodržíte všechny bezpečnostní zásady, nemáte se čeho bát. A kdyby se vám náhodou něco nezdálo nebo rovnou nelíbilo, a skutečně byste se báli, že na vás něco vybafne, můžete věštění ihned přerušit.

Až budete mít nějaké zkušenosti s tímto typem věštění, budete umět své myšlenky a energie v zrcadle ovládat, a hned vycítíte, pokud něco nebude v pořádku. Ale v té době už většinou nenarazíte na to, co vyloženě nechcete vidět. Rozeznáte také, co jsou vaše energie a co cizí a můžete více experimentovat. Pokládejte konkrétní otázky a hledejte na ně odpovědi.

Ze začátku byste neměli věštění přetahovat přes 20 minut. Stejně by se vám to po 20 minutách moc nedařilo z důvodu únavy. (Pokud vydržíte na začátku věštit skutečně 20 minut, tak jste dobří, protože 20 minut při věštění, kdy se v zrcadle nic nezjevuje je dóóóóst dlouhá doba.)

 

7. Po tom, co si řeknete, že vám to vše pro dnešek stačilo, odložte zrcadlo. Uzavřete kruh, pokud jste ho otvírali. Odložte ochranný amulet, poděkujte andělům nebo jiným bytostem, které vám pomáhaly a propusťte je.

Zrcadlo ukliďte na obvyklé místo – nejlépe zabalené do nějaké hezké čisté látky, aby se zbytečně nepoškrábalo.

Asi nemusím dodávat, že byste měli odtemnit okna, pokud je ještě venku světlo, protože to vám jistě samo došlo…

 

A tím jste skončili.

 

 

Když se rozhodnete věštit ze zrcadla, obecně je lepší, pokud máte již nějaké zkušenosti s věštěním pomocí jiných pomůcek, takže víte jak to funguje, provádíte magii nebo třeba umíte pracovat s energiemi. Nebo umíte všechno dohromady. To je naprosto bezkonkurenčně nejlepší.

 

 

Pamatujte si, že nesmíte věštit když:

 

- máte vztek

- jste nemocní (nemoc je negativní energie a navíc vás oslabuje)

- v přítomnosti někoho jiného (zvlášť pokud jste začátečníci)

- máte depresi nebo jste smutní

 

Takové situace by mohly značně nepříznivě ovlivnit věštění.

autor: Dani

12.03.2015 11:32:52
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one