Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Láhev jako věštecká koule

Jistě znáte věštění z křišťálové koule. Samozřejmě že koule může být přímo z křišťálu, ale také z jiných drahokamů nebo dokonce ze skla nebo průhledné pryskyřice. Pokud si nechcete pořizovat kouli, ale chtěli byste zkusit hodně podobnou věšteckou techniku, mám pro vás jednoduché a levné řešení: vyrobte si svoji „kouli“!
Co je k tomu potřeba? Asi to zní neuvěřitelně, ale potřebujete hlavně prázdnou lahev od piva nebo vína. Skleněný hladký povrch vám nahradí magické zrcadlo a kulatý tvar funguje jako věštecká koule. Jednoduché!!!

Připravte si lahev z hladkého tmavého skla (čím tmavší, tím lepší). Nesmí na ní být žádné etikety nebo vylisované znaky. Etikety odstraníte pomocí horké vody, do které láhev ponoříte a necháte papír a lepidlo odmočit.

Aktivace láhve:

Potřebujete: láhev, svěcená voda, korkový špunt, svíce (může být i barevná – nejlépe fialová), zápalky, (vaše kouzelná hůlka), oltář
Vhodná doba: úplněk

Jak na to?

1. Otevřete magický kruh.

2. Zapalte svíci a postavte láhev na oltář.

3. Nalijte do láhve svěcenou vodu – kolik se jí tam vejde. Uzavřete otvor korkovým špuntem a zapečeťte ho voskem ze svíce. Jednoduše zapalte svíci a nechte její vosk kapat na místo, kde je dovnitř zaražen špunt. To aby špunt časem nevypadl a také aby byla láhev magicky zapečetěna. Ujistěte se, že vosk je po celém obvodu špuntu, nebojte se udělat pořádnou vrstvu.

4. Třikrát na láhev poklepejte vaší kouzelnou hůlkou. Jestli nepracujete s hůlkou, potom nad láhví podržte obě ruce a představte si, že láhev září bílým světlem. Proneste magická slova: např.: „Aktivuji tě k úspěšnému věštění.“ Nakreslete prstem ve vzduchu nad láhví rovnoramenný kříž ke zpečetění aktivace.

5. Zhasněte svíci. Uzavřete kruh.

6. Postavte láhev ven nebo za okno na parapet. Na jejím skle by se měl odrážet měsíc v úplňku. Nejlépe zde nechte láhev přes noc, aby se nabila energií měsíce, která je vhodná pro věštění. Druhý den můžete zkusit věštit.

Jak na věštění s láhví se dočtete zde:
15.04.2015 16:53:14
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one