Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

O magických zrcadlech

O magických zrcadlech - obrázek

O magických zrcadlech - obrázek

Co jsou magická zrcadla?

 

            Pod tímto pojmem se skrývají zajímavé věštecké metody. Magická zrcadla jsou věci, které mají hladký povrch, na jehož ploše jsou věštci schopni rozeznávat vize. Do této kategorie věšteckých pomůcek patří různá zrcadla (obyčejná, černá, kovová, vypouklá, dutá…), voda, věštecké koule a láhve.

 

 

Výroba magických zrcadel

 

            Pokud chcete věštit pomocí magického zrcadla, můžete si ho koupit (samozřejmě) nebo vyrobit:

Obyčejný malý kus hladkého skla natřete z jedné strany černou barvou. Tím získáte černé zrcadlo. Po zaschnutí se věští z nenatřené strany.

Nejlepší zrcadlo je černé. To proto, že je velmi tmavé, takže v něm hůře rozeznáte odrážející se okolní předměty a lépe se soustředíte na vize. Pokud k věštění použijete klasické zrcátko – třeba to z kabelky – počítejte s tím, že odrazy v něm vás mohou více rozptylovat. Takové zrcátko nesmí mít rámeček křiklavých barev.

Čím menší je plocha zrcadla, tím lépe. Díváte-li se do velkého zrcadla, musíte často zamířit pohledem i do jeho okrajových částí. Ne vždy se věštby zjevují uprostřed, jak to vídáme ve filmech! Nejideálnější tedy je mít radši menší zrcadlo (aspoň pro začátek) a dívat se do jednoho bodu uprostřed plochy.

Podle mě nejlépe oceníte kulaté zrcadlo. Je přehlednější. Pokud takové neseženete, vystačíte si s normálním hranatým, na nějž nakreslíte třeba bílou nebo stříbrnou barvou tenkou linkou kruh. K věštění potom bude sloužit pouze kruhová plocha, kterou jste si vytvořili. Působí to stejně, jako kdybyste zrcadlo zarámovali. Při věštění automaticky přestanete vnímat hranaté okraje.

            Ke čtení z vody potřebujete obyčejnou mísu naplněnou vodou. Můžete použít průhlednou skleněnou mísu nebo také černou. Mísa by měla mít hladký povrch bez ozdob, které by vás mohly zbytečně rozptylovat. Do vody se dá kápnout vonný olej nebo jiná magická tekutina, pokud chcete. Její vlastnosti by měly odpovídat tématu, na které se ptáte.

            Věšteckou láhev vyrobíte z prázdné láhve od vína (nebo jiné láhve z velmi tmavého skla) zbavené všech etiket a bez lisovaných ozdob a všelijakých kazů. Do láhve nalijte vodu a láhev uzavřete zátkou. Naplněnou láhev nechte stát přes noc venku při úplňku nebo na okně, jímž svítí do místnosti měsíc. Měsíc by se měl na povrchu láhve odrážet. Láhev se tak nabije měsíční energií, která podporuje věštění a duchovno obecně. Láhev můžete také vytvořit v rituále a řádně ji požehnat. Také se do ní dá nalít svěcená voda místo vody obyčejné.

autor: Dani

12.03.2015 11:27:24
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one