Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Věštění s magickými zrcadly

Věštění s magickými zrcadly - obrázek

Věštění s magickými zrcadly - obrázek

Vize

 

            Jak vlastně vypadají vize v magickém zrcadle?

Většina lidí předpokládá, že když věští ze zrcadla, věštby se vždy musí objevit na jeho povrchu. To však není pravda. Každý má jiné vlastnosti, a tedy i zážitky. Někomu se něco zjeví skutečně přímo v zrcadle, ale většinou se obrazy objevují v mysli. Mohou to být rychlé záblesky, které stačíte stěží postřehnout. Pokud se vám něco takového mihne (ano, skutečně pouze mihne) myšlenkami, říkáte si: „Co jsem to vlastně viděl?“. V takových případech se může stát, že se obraz vtiskne do vašeho podvědomí a na povrch vyplave až později. Nebo také vůbec nikdy. Ale hodně záleží na cviku. Pokud budete poctivě cvičit každý den, brzy najdete způsob, jak vize zachytit a zapamatovat.

Obrazy můžete vidět s všelijakými detaily. Často se stává, že vidíte něco opravdu jako v zrcadle (určité osoby, skutečná místa, věci, momenty z minulých životů…). Pokud věštíte o budoucnosti – například: „Jak bude vypadat moje zaměstnání, až konečně nějaké najdu?“, budete velmi překvapeni, jestliže se vám v zrcadle objeví obraz znázorňující vaše budoucí pracoviště (a to se všemi detaily). Jakmile vstoupíte na to skutečné místo, hned si vzpomenete, že jste to už někde viděli. Zajímavé, že?

Vize také mohou mít symbolickou podobu. To znamená, že se vám, ať už v mysli nebo na ploše zrcadla, objeví nějaká konkrétní věc, zvíře apod. Nejdřív z toho můžete být zmatení, protože to asi nebude souviset s ničím ve vašem životě. Je dobré zapátrat v nějaké encyklopedii symbolů nebo ve svých vědomostech z této oblasti.

            A v neposlední řadě mohou mít věštby podobu barevných skvrn, které se pohybují z místa na místo nebo stojí na jednom místě. Pokud uvidíte něco takového, zkuste cítit, co vám barvy chtějí sdělit. Černou většina lidí vnímá negativně, žlutou mají spojenou se sluncem a radostí… Hlavně použijte intuici a cit.

            Tak vidíte, kolik toho už víte. Teď ještě, jak se k vizím dopracovat, co?

 

 

Postup při věštění

 

            Věštění s těmito pomůckami vyžaduje hodně soustředění, trpělivosti a praxe. Většině věštců, kteří s touto technikou teprve začínají, se při prvních pokusech vůbec nic na povrchu zrcadla nezjeví, anebo se nedostanou do až do fáze, kdy by eventuelně něco mohli spatřit. Ale v žádném případě se nenechte odradit. Ještě jednou upozorňuji, že záleží na praxi.

           

            Měli byste věštit při tlumeném světle. Takže to zkuste, až se setmí nebo zatáhněte závěsy a žaluzie.

            Ještě než začnete, pořádně se připravte (obvyklým rituálem, zapalte svíci…). Pokud se věnujete magii a umíte otevřít magický ochranný kruh, udělejte to. Nebo postačí nějaký talisman na ochranu. Můžete si ho sami vyrobit v rituále nebo nechat vyrobit nějakým šamanem nebo čarodějnicí. Nebo použijte ochranný symbol, který se dá nakreslit na kus papíru, na kámen… co si vymyslíte. Takovým symbolem může být například pentagram. Je to lepší s těmi ochrannými opatřeními. Později vysvětlím, proč je to lepší. Teď čtěte dál.

            Pohodlně si sedněte a uvolněte se. Zkontrolujte, že na povrchu vaší věštecké pomůcky se neodráží rozsvícená lampa nebo nějaké jiné světlo v blízkosti. Rušilo by vás to.

            Nastavte pomůcku tak, aby se v ní neodrážel váš obličej nebo jiná část vašeho těla. To by vás totiž taky rušilo (překvapivě).

            Co nejvíce se uvolněte a zahleďte se na povrch věštecké pomůcky (na sklo láhve, na vodní hladinu, na povrch zrcadla…). Nesnažte se hned něco vidět. Teď teprve nastane fáze, kdy povrch magického zrcadla ztmavne nebo naopak zesvětlá a uvnitř se objeví něco jako mlha nebo kouř, který se zpravidla různě rychle pohybuje a stále se mění.

            Zanedlouho tyto mlhy Avalonu zmizí a buďto se nestane nic dalšího mystického, protože jste určitě začátečníci (jinak byste tento článek nečetli) a budete už v tomto okamžiku moc rozladěni a nesoustředěni na to, aby bylo možné zahlédnout nějaké poselství vašeho nižšího já. A nebo… uvidíte nějakou vizi. Hurá!

            Možná vás teď zklamu, když vám na rovinu prozradím, že aby vaše věštění bylo skutečně efektní a spolehlivé, musíte cvičit po dobu několika měsíců (dva, tři, půl roku, rok…). Jasně, že hodně záleží, na kolik jste schopni používat své věštecké schopnosti.

            No, ať jste v zrcadle něco viděli nebo ne, po maximálně 15 až 20 minutách byste měli své snažení ukončit. Přestaňte koukat do zrcadla, uvolněte se. Uzavřete magický kruh, pokud jste ho otvírali.

            A tím je to hotovo.

            Pokud je právě den, odtemněte byt J

 

 

Jak je to s tou ochranou?

 

            Na tomto místě vás musím bohužel trochu důrazněji upozornit, že některé věštecké techniky jsou jaksi méně bezpečné. Nemusíte se bát, pokud dodržíte všechna pravidla ohledně bezpečnosti a budete opatrní a důslední.

            Takovou méně bezpečnou věšteckou technikou, jsou také, jak už asi tušíte, magická zrcadla.

            Magická zrcadla totiž odrážejí různé energie, které jsou v nás i mimo nás. Hlavně začátečníci mají problém, kdy pořádně nerozeznají, které energie v zrcadle jsou odrazem jich samých, a které pocházejí odjinud. To je také důvod, proč k věštění přistupovat vždy pouze s dobrými úmysly a správně naladěni. Většina začínajících  při prvních pokusech v zrcadle spatří právě odraz sebe – své duše, emocí, vlastností (chvályhodných i špatných). Ale pozor! Všechno se v zrcadle zjeví zhmotněné. Takže z časté emoce jakou je třeba skrývaný vztek bublající někde hluboko pod povrchem, se může vyklubat třeba nějaká stohlavá saň chrlící oheň úplně na povrchu zrcadla, nebo něco ještě daleko horšího. To všechno se skutečně může objevit v zrcadle.

            Zrcadlo také působí jako brána do jiných duchovních světů. Tam také nenajdeme jenom láskyplné bytosti. Pamatuji si, že když jsem jako začátečník zkoušel věštit pomocí černého zrcadla – nejdřív jsem v něm také nic neviděl, pochopitelně (nejste v tom sami) – podařilo se mi nějakou úplnou náhodou dostat do blízkosti nějakého neznámého světa, kam mě naštěstí nepustili jacísi strážci, nebo co to bylo. Po celém zrcadle najednou začaly šíleně kroužit nějaké neznámé bytosti s dlouhými tesáky a nehlasně na mě něco naštvaně křičely a chňapaly po mně těmi hroznými zuby. Fuj! Ještě že zůstaly v zrcadle. Ihned jsem věštění pro tehdejší den ukončil.

            Je lepší, když máte nějaké zkušenosti s ovládáním energie nebo provozujete magii. Některým začátečníkům se totiž může přihodit, že nejsou schopni udržet nechtěné vetřelce v jejich světech. Oni se někteří takoví tvorové snaží dostat ven, abyste tomu rozuměli. Nesmíte jim to dovolit, jinak takoví vetřelci mohou ovlivnit váš život. Třeba budete mít po nějakou dobu velkou smůlu. Nebo něco mnohem, mnohem horšího.

            Aby se předešlo takovým nechtěným komplikacím, je dobré vytvářet k věštění ochranný magický kruh. To je nejúčinnější obrana proti takovým silám.

autor: Dani

12.03.2015 11:28:53
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one