Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Aktivace desky ouija

Nejlepší jsou věštecké pomůcky, které si sami vyrobíte. Takové pomůcky mají velké výhody:
Dají se vyrobit z věcí, které máte pohozené třeba na půdě, takže jsou skoro zadarmo.
Můžete si je udělat přesně podle svých představ a účelu použití.
Mají speciální energii, kterou do nich vložíte během výroby. Čím propracovanější výrobek, tím mocnější v sobě skrývá energii.
Vaše pomůcky jsou originální a můžete si být jistí, že nikdo jiný na světě nemá stejnou věc jako vy.
…a tak dále…

Ale to není vše, co je dobré udělat. Obecně pro všechny pomůcky platí, že byste je před prvním použitím měli aktivovat k magickým účelům – je jedno, zda jste si vše vyrobili nebo koupili už hotové. Aktivací předmět zbavíte jakékoli možné negativní energie, která by mohla kazit výsledky vašeho magického snažení. Zároveň věc nabijete energií, která je vhodná pro váš účel. Pomůcky, které si vyrobíte a následně aktivujete, mají mnohem větší a čistší energii než ty kupované.

V tomto článku vysvětlím, proč a jak se aktivuje deska ouija. U této pomůcky očištění a aktivaci přímo doporučuji. Proč? Věštecké pomůcky velice snadno ukazují energie, které na ně působí nebo které přímo samy vyzařují. Může to špatně ovlivnit výsledky věštění. Ouija je velice citlivá věc na tyto záležitosti. Když ukazuje odpovědi, promítne se do nich vše, co je v tu chvíli přítomno kolem a přímo v ní. Také z toho důvodu byste měli k jejímu používání přistupovat zodpovědně a vážně, protože to není hračka a měli byste se před každým jejím použitím pořádně uvolnit a vyčistit si hlavu od každodenních problémů. Deska působí jako velice přesné zrcadlo vašeho podvědomí a také jako kanál, díky němuž můžete komunikovat s jinými dimenzemi (= s bytostmi z jiných dimenzí). Právě proto že je ouija tak citlivý nástroj – také protože ukazuje bezprostřední a velice přesné odpovědi – neměli byste zkoušet se napojit na jiné dimenze, dokud se nedokážete správně uvolnit. Nemusí to dopadnout dobře. Negativní energie, kterou byste v tu chvíli mohli vyzařovat, přitahuje různé podivné bytosti, které byste určitě nechtěli potkat ani v tom případě, že by na sebe vzaly nějakou přijatelnou podobu. Při používání desky si nesmíte dovolit jenom tak „bloudit“.

Aktivace

Nejlepší energií pro věštění je energie měsíce. Takže vezměte planžetu, která patří k vaší desce, a dejte ji za okno, kterým do místnosti svítí měsíc (nejlépe úplněk). Nechte ji přes noc nabít v měsíčním světle.
Aktivaci desky proveďte za úplňku nebo v pondělí, což je den, kterému astrologicky vládne měsíc (nejlepší je pondělí za úplňku :) ).
Otevřete magický kruh. Dovnitř položte desku - nejlépe na oltář. Vyvolejte energii měsíce. Řekněte třeba toto: „Energie měsíce, zvu tě do svého kruhu.“ Podržte nad deskou obě ruce a řekněte něco v tomto smyslu: „Ve jménu energie měsíce vyháním z této desky veškerou negativní energii a nabíjím ji energií měsíce k úspěšnému věštění (nebo magické práci – podle toho, co hodláte s deskou dělat).“
Používáte-li magickou hůlku, pak zapomeňte na ruce nad deskou a nahraďte je hůlkou. Podržte hůlku tak, aby ukazovala ke stropu a představte si, jak energie měsíce proudí do hůlky. Při tom poproste měsíc, aby vám půjčil energii k aktivaci desky. Následně se koncem hůlky dotkněte desky a proneste magická slova uvedená výše v první verzi rituálu.
Představte si, že deska září bílým světlem – jako měsíc. A zpečeťte aktivaci slovy: „Deska aktivována. Tak se staň.“
Poděkujte měsíci za účast v kruhu a kruh uzavřete.

Máte-li desku takto aktivovanou, neměla by vám ukazovat nesmyslné odpovědi a celá práce s ní by měla být lepší. To znamená, že vám dá méně práce se uvolnit před věštěním a odpovědi dostanete rychleji a jasněji. Lehce se napojíte na to, co potřebujete a celkově bude práce s deskou příjemnější a bezpečnější. Nebude přitahovat nechtěné entity, které by vás mohly obtěžovat.
04.05.2015 10:18:37
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one