Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Koho vyvoláte s deskou ouija

Ouija.jpg
Deska se dá použít jako nástroj k vyvolávání „duchů“. Protože její hlavní částí jsou písmena abecedy, může se entita projevovat skrz ně a pomocí planžety ukazovat jednotlivá písmena a sestavovat z nich slova nebo přímo věty.
Podíváme se na to, KOHO vlastně můžete takto kontaktovat.

Představa, že můžete komunikovat se zemřelými blízkými je velice lákavá. Už od pravěku se o to lidé pokoušeli různými způsoby. Jednou z nejdokonalejších pomůcek k tomuto účelu je právě deska ouija.


Představte si, že sedíte nad deskou. Snažíte se kontaktovat příbuzného na druhém břehu, kterého jste vždy milovali. Vyvoláváte jeho jméno a ptáte se na jeho přítomnost v místnosti. Dlouho se nic neděje, až se najednou posune planžeta po desce. Znamená to, že se něco bude dít. Že by to fungovalo? Je tu?

Ptáte se dál a na všechny otázky dostáváte odpovědi, které vás přesvědčí o tom, že mluvíte se svým příbuzným. To je bomba, ne!? Pokračujete dál v seanci. Ptáte se na různé věci a jdete do hloubky… a náhle dostanete jakousi zvláštní odpověď. Další a další odpovědi jsou stále podivnější. Myslíte si stále, že hovoříte s osobou, kterou jste znali? Začnou se dít věci, které vás děsí. Třískají dveře, i když jste jasně viděli, že u nich nikdo nestojí. Zhasínají světla. Ozývá se bouchání ze zdí… Radši ukončíte celou akci s vědomím, že možná bylo lepší s tím vůbec nezačínat.

Pár dnů nato onemocníte, nic se vám nedaří, máte špatnou náladu, jste stále unavení… prostě se ve vašem životě něco změnilo a ať se snažíte dát vše zase do pořádku, nejde to. Možná ve svém okolí zpozorujete přítomnost nějaké bytosti, která vám ubírá energii nebo se vám do bytu nastěhuje duch, kterého se nemůžete zbavit.

Netušíte, co se děje. Ve skutečnosti si za vzniklé nepříjemnosti můžete sami, protože jste pořádali seanci – možná jste to celé mysleli z legrace a nakonec jste stejně podezírali ostatní zúčastněné z podvodu. Sami nevěříte, že jste se s někým spojili, ať se k vám připojil kdokoli neviditelný.

…a následky jsou zde. Proč? A co to znamená?

V drtivé většině se „vyvolávání duchů“ neúčastní duše, které chcete opravdu vyvolat. Jedná se většinou o zesnulé přátele nebo příbuzné. Ale i kdyby to byly např. nepříliš hodné známé osobnosti z minulosti, není tu velká pravděpodobnost, že by stály o nějaké vaše hry. Momentálně řeší důležitější záležitosti nebo s vámi prostě nechtějí komunikovat.

Kolem nás je ale spousta jiných bytostí, které přímo čekají na příležitost, kterou jim nabídneme, a mohou z toho vytřískat maximum pro svůj prospěch. Nezáleží jim na vás, vašem zdraví, pocitech a celkově na životě. Bývají to energetičtí upíři, temné bytosti na nízkém stupni duchovního vývoje, dokonce něco jako démoni, bytosti, které nikdy nežily v lidských (nebo nelidských) tělech, formy vědomí nikdy neprojevené ve hmotě… Takové bytosti většinou nemají za lubem nic moc dobrého, a pokud je jednou pozvete do svého života, může se stát, že se jich budete těžko zbavovat a budou na vás parazitovat, jak nejdéle to půjde. Vysají z vás energii, kterou potřebují, aby byli schopni se projevovat v našem hmotném světě. To vše jenom proto, že je to jejich zábava a snaží se jakkoli se zapojit do světa v naší dimenzi, i když to není pro nikoho příliš lukrativní. Je to jenom hra. Potenciálních účastníků je všude opravdu spousta a čekají na to, až je pozvete k sobě.

Ani celá léta nemusíte vědět, že na vás někdo parazituje. Nepamatujete si, že jste kdysi pořádali nějakou seanci. To je nebezpečné, protože stav věcí se může časem zhoršovat, jak má bytost pravidelný příjem vaší energie. Ona sílí, zatímco vy slábnete, aniž byste tušili, jaká je příčina všech vašich problémů. Nakonec opravdu onemocníte, fyzicky nebo psychicky, protože nemáte dostatek energie k obraně.

Důležitá je i energie emocí, která se vznáší kolem při seanci. Čím silnější emoce, tím více energie se uvolňuje do okolí. Tato energie pak přitahuje ty bytosti, kterým se nejvíce zalíbí. Čím negativnější energie, tím více zla přitáhne.

Vyvolávání byste měli brát vážně, jinak byste mohli rozzlobit entity, které se rozhodnou přistoupit na hru s vámi. Nebo ještě lépe nikoho nevyvolávat a používat desku pouze k věštění stejným způsobem jako třeba karty nebo kyvadlo..., techniky, při kterých nepotřebujete asistenci neviditelných bytostí z jiných světů.
16.04.2015 16:47:45
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one