Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Ouija a podvědomí

Při věštění s deskou ouija se občas stávají věci, které si zúčastnění špatně vykládají a kvůli tomu se bojí práce s deskou a radši ji zahodí do kouta a nikdy se k ní nevracejí. Je to naprosto zbytečné. V tomto článku se podíváme na to, jak vlastně funguje získávání informací, které tazateli ukazuje planžeta na desce. Odkud se ta slova berou a jak je možné, že se planžeta pohybuje a dokáže k sobě skládat písmena, která tvoří slova nebo dokonce věty.

Celé je to o komunikaci s podvědomím. V něm jsou uloženy informace, které se následně ukážou na desce pomocí planžety – vidíte slova nebo věty, planžeta se pohne na pole ANO, NE, SBOHEM. Důležité je, aby byl tazatel dobře uvolněn a napojen na své podvědomí.

Podvědomí se může chovat i jako kanál pro získávání informací z jiných dimenzí nebo od neviditelných bytostí, které případně vyvoláte, když budete zkoušet vyvolávat „duchy“. Bytost se napojí na vaše podvědomí a předává skrz něj informace.

Aby se planžeta mohla pohnout na desce, musíte se jí dotýkat rukama (pokud věští jedna osoba, tak nejlépe oběma – 2až 3 prsty každé ruky spočívají lehce na planžetě). Podvědomí vysílá jemné signály do svalů rukou a ty pohybují planžetou správným směrem a planžeta tak píše slova.

Vaše podvědomí si můžete představovat jako nějakou samostatnou osobu, kterou sice nevidíte, protože je uvnitř vaší mysli, ale dokážete s ní komunikovat, jako by byla skutečná. Můžete k ní mluvit a pomocí desky od ní dostáváte informace v podobě slov, která píše planžeta. Před zahájením věštění se musíte napojit na podvědomí, aby bylo věštění úspěšné. Existují různé způsoby, jak toho docílit. Dobré je přímo oslovit podvědomí třeba jménem, které si pro něj vymyslíte, pokud si ho představíte jako vševědoucí osobu. Nebo stačí pozdravit „Ahoj“. Zároveň musíte být uvolněni, abyste byli schopní se napojit na podvědomí a něco se od něj dozvědět. Zkuste odložit veškeré starosti na později a prostě na nic moc nemyslet. Soustřeďte se jenom na podvědomí. Nepodaří-li se vám dobře uvolnit, následuje neúspěšné věštění nebo chybné odpovědi, které ukáže planžeta, slova s chybami nebo chybnými písmeny, sprostá slova nebo takové odpovědi, které vás odrazují od pokračování v používání desky. Může vám také připadat, že planžeta se nechce hnout z místa. Nebo planžeta okamžitě zamíří na pole SBOHEM.

Někdy vám vyjdou slova, která pro vás mají jasný význam, ale vůbec nesouvisí s položenou otázkou. Může to znamenat, že jste se správně neuvolnili a stále někde hluboko v mysli řešíte každodenní záležitosti. Tohle vše se promítne do věštění. Deska také ukazuje slova, která souvisí s tím, co je pro vás momentálně nejdůležitější. No, to proto, že ať chcete nebo ne, i když si to neuvědomujete, myslíte stále na věci, které právě řešíte. Je těžké se správně uvolnit a vůbec na nic konkrétního nemyslet. To bývá také důvod, proč s deskou končí hodně začátečníků. Myslí si, že jim planžeta ukazuje nesmyslné odpovědi nebo dokonce poselství nějakého ducha (kterého ale vůbec nevyvolali), pokud se objevují ošklivá slova.

Není dobré věštit moc dlouho v kuse. Unavuje to a je obtížné tak dlouho být napojen na podvědomí a přijímat od něj informace. Ke konci se většinou objevují nesmyslná slova nebo slova jako „dost“, „pryč“, „konec“ nebo planžeta sama najede na pole SBOHEM, nebo se vůbec nehýbe. To znamená, že byste měli co nejrychleji ukončit věštění, protože už se toho užitečného stejně moc nedozvíte. Samozřejmě že délka možného věštění se prodlužuje s praxí. Zkušený věštec hned pozná, kdy je vhodné končit.

Pokud je vaše spojení s podvědomím slabé, protože jste se vyčerpali moc dlouhým nebo náročným věštěním, nepodceňujte signály nabádající vás k ukončení, které vám posílá. Budete-li se snažit za každou cenu udržet spojení s podvědomím, můžete se nakonec naladit na nějakou cizí dimenzi a tam se napojit na nelidskou bytost. Pak to může vyjít nastejno, jako byste vyvolávali „duchy“. Někdo se na vás zkrátka přilepí, pokud vycítí příležitost. Vlastně si k sobě přitáhnete někoho z jiného světa a ten na vás může parazitovat a brát vám energii. To dělá proto, aby mohl přežít v našem světě.

Podvědomí, které je katalyzátorem informací si můžete představit jako rádio, které vysílá na určité frekvenci. Dojde-li k oslabení signálu – což je napojení na vaše podvědomí – automaticky se přeladí na jinou frekvenci, kde se nachází jiná stanice a snaží se zpracovávat informace odtud. Předtím vás ale varuje právě ošklivými slovy nebo takovými slovy, ze kterých poznáte, že bude lepší dnes končit. Znamená to, že signál jednoduše slábne.

Při ukončení věštění byste měli dát najevo i svému podvědomí, že už je konec. Tím zajistíte, že se okamžitě přeruší veškeré spojení s možnými astrálními světy nebo dokonce s cizími vetřelci, pokud jste se dostali až někam tam. Vrátíte se opět do každodenního života v našem světě. Vaše energie se bude opět soustřeďovat na váš život zde a nebude unikat někam do jiné dimenze. Bylo by to zbytečné, a stále byste se cítili vyčerpaní. Ukončení se dá opět provést různými způsoby. Dobrý je třeba ten, kdy vědomě posunete planžetu na pole SBOHEM a ještě nahlas řeknete „sbohem“. Funguje to podobně jako heslo pro ukončení spojení s podvědomím.
05.05.2015 10:40:01
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one