Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Věštění s deskou ouija

Deska se používá k věštění úplně stejně jako jiné věštecké metody. Nepleťte si věštění s vyvoláváním entit. To spolu vůbec nesouvisí, takže na opravdovém věštění pomocí desky není vůbec nic strašidelného nebo dokonce nebezpečného! Při věštění dostanete odpovědi na své otázky a zjistíte různé důležité informace o svém životě a dalších věcech. Můžete také věštit jiným lidem.
Jak na to a jak vypadají věštby a pocity při práci s deskou si ukážeme v tomto článku.


1. Zahájení věštění vás správně naladí. To znamená, že byste se měli nejprve uklidnit a vůbec přistupovat k věštění v dobré náladě a bez předsudků. Nejlépe se věští při tlumeném světle na tichém místě, kde se cítíte bezpečně, a nikdo vás neruší.
Na začátek je dobré stanovit si něco jako „rituál“, při kterém se vaše mysl rychleji automaticky přeladí na režim věštění. Bude uvolněná a schopná zprostředkovávat informace, které potřebujete vědět. Zahájení může vypadat třeba tak, že zapálíte svíčku, můžete položit prsty na planžetu a zakroužit na tabulce (nejlépe po směru hodinových ručiček) jednou nebo vícekrát, můžete také pronést nějaké verše na úvod… vše toto má stejný smysl – abyste se uvolnili a věštění bylo vždy úspěšné.


2. Položte lehce dva prsty každé ruky na planžetu ležící na desce. Téměř se planžety nedotýkejte. Jenom tak můžete zachytit signály, které bude vaše podvědomí vysílat do svalů rukou, a planžeta se bude posouvat vždy správným směrem. Bude lehce klouzat po desce. Proto je důležité, abyste měli uvolněné ruce. Ale v podstatě celé tělo.


3. Na začátku se koncentrujte na své podvědomí. Zkuste ho oslovit (můžete mu dát nějaké jméno, které pro něj bude představovat heslo sloužící k jeho aktivaci za účelem věštění). Berte ho jako osobnost, které je možné se ptát a ona vám bude odpovídat pomocí desky. Zeptejte se svého podvědomí, zda je právě nyní připraveno odpovídat na vaše dotazy. Planžeta by se měla posunout na odpověď ANO či NE. To je super, protože jste právě hovořili se svým podvědomím a dali jste mu jasně najevo, že chcete přijímat odpovědi přímo od něj. Pokud se planžeta nepohne, nezoufejte a ještě více se uvolněte, za chvilku to zkuste znovu. Ukáže-li planžeta odpověď NE nebo rovnou SBOHEM, znamená to, že vás ovládají emoce, které by mohly negativně ovlivnit věštění a došli byste k chybným odpovědím. Právě teď je lepší vůbec se do věštění nepouštět.


4. Ptejte se na vše, co vás zajímá. Nechte planžetu, aby se sama pohybovala po celé desce, jenom za minimální asistence vašich rukou. To znamená, že na planžetu nebudete tlačit nebo ji nějak schválně ovlivňovat, aby ukázala to, co vy chcete. Někdy odpověď přijde hned, jindy musíte chvilku počkat. Záleží také na tréninku. Vaše schopnosti se budou zlepšovat, čím častěji budete tuto metodu používat.
Můžete dostat odpovědi ve formě ANO – NE, NEVÍM (pokud je takové pole přímo na desce, nebo v případě, že se planžeta nehne z místa), slova a věty, číslice. Planžeta také nemusí ukázat konkrétní pole, ale prostě jenom tak kroužit po desce nebo kreslit nějaké geometrické obrazce. Jestliže ukáže pole SBOHEM, znamená to, že vaše podvědomí už je oslabené a nedokáže odpovídat nebo se na něj nedokážete koncentrovat a přijímat odpovědi. V tom případě samo takto ukončí věštění. Zkuste to zase jindy.
Někdy dostanete odpověď v podobě celé věty nebo slova, jindy vám bude stačit pouze začátek a zbytek si „přečtete přímo v mysli“ a nemusíte číst na desce, což vás zbytečně oslabuje.


5. Jak vypadají pocity, když se planžeta pohybuje a jak poznáte, kterým směrem se má správně pohnout? To je u každého člověka jiné, ale můžete cítit jakési vibrace, tupou bolest, svědění… v pravé či levé ruce, nebo v prstech. Necháte tedy planžetu klouzat doprava nebo doleva. Můžete cítit, jak „něco“ planžetu táhne kterýmkoli směrem. Nebo prostě rovnou víte, který směr je správný, a tak jenom čtete, co planžeta ukazuje.
Při mimořádně silných odpovědích můžete cítit vibrace v celém těle nebo něco jako mrazení na zádech nebo v hrudi… Toto je potvrzení, že dostáváte správné odpovědi a správně si je interpretujete.


6. Nejlepší je, když si budete jednotlivá písmena, která planžeta ukáže, říkat nahlas, protože se tak soustředíte na jednu odpověď a až planžeta dojde na konec slova či věty, budete si pamatovat i začátek. To je důležité hlavně u vět. Nemělo by to tak být, ale i při takové činnosti, která vyžaduje spoustu soustředění na konkrétní věc, se vám honí hlavou více věcí najednou a někdy je těžké udržet to správné soustředění. Ale toto je opět u každé osoby jiné. Někdo s tím nemá problém a jiný se prostě ani při věštění nedokáže soustředit na jedinou věc a při čtení odpovědí už vymýšlí další otázky. Většinou v souvislosti s právě získávanou informací.


7. Uvědomíte-li si, že se nemůžete soustředit nebo začínáte pociťovat únavu, je lepší ukončit věštění. Při ukončování věštění opět můžete provést rituál ukončení. Dá se sfouknout svíčka, kterou jste zapálili na začátku, nebo můžete kroužit planžetou proti směru hodinových ručiček, nebo si prostě vymyslete něco svého. Určitě byste se měli rozloučit se svým podvědomím a dát mu najevo, že tohle je pro dnešek opravdu konec věštění a může se teď přepnout na obvyklý režim. To uděláte tak, že planžetu posunete na pole SBOHEM a můžete toto slovo i nahlas vyslovit. To je pro vás, abyste nezůstávali zbytečně ve změněném stavu vědomí.
24.03.2015 10:48:45
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one