Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Pověry a realita

Správné věštby – pověry a pravda

 

            Informace v tomto článku využijete hlavně pokud věštíte nějaké druhé osobě nebo si sami necháváte od někoho věštit.

 

            Pomocí věštění se dozvíte nepřeberné množství různých informací. Často bývají velice přesné a skutečně dostanete konkrétní odpověď na konkrétní otázku. Ale není tomu tak vždy. Někdy se stane, že se vůbec nedozvíte to, na co jste se původně ptali. Věštba vám místo toho odhalí jiné zajímavé a možná mnohem potřebnější věci.

            Hodně lidí je přesvědčeno, že věštby jim vždy řeknou pouze, jak bude vypadat jejich budoucnost. To není pravda. Můžete se totiž ptát na cokoli – budoucnost, přítomnost, minulost.

            Pokud položíte dotaz, nemusíte na něj nutně dostat odpověď, kterou jste chtěli slyšet. Ptáte-li se na blízkou budoucnost, věštění vám ukáže, jak se situace bude pravděpodobně dále vyvíjet v závislosti na přítomnosti a vámi podaných informacích. Čím více informací o daném tématu věštci poskytnete, tím lepší a přesnější očekávejte výsledek.

            Proč se občas věštby nesplní? Je to skutečně tak. Někdy věštby prostě nevyjdou. To proto, že fungují tak, jak jsem to popsal výše. Ukáží pravděpodobný vývoj vycházející z přítomnosti. Někdy se stane, že se už už bude schylovat k předpovídané události, ale nakonec k ní nedojde, protože jejímu uskutečnění zabráníte nebo jí předejde někdo jiný. Prostě někdo vstoupí do situace a ovlivní ji.

            Věštby vám nikdy neřeknou to, co chcete slyšet. Sdělí vám, co je pro vás důležité a nabídnou vhodné řešení v obtížných situacích.

            Věštec nesmí nikoho strašit svými předpověďmi. Věštci jsou tu totiž od toho, aby pomáhali a ne aby vám ještě více komplikovali život. Jistě že ve věštbě se často ukáží nepříjemné situace, které nastanou (nebo by mohly nastat). V takovém případě by vás na ně měl věštec upozornit, abyste se na ně mohli dobře připravit. Tak totiž můžete zmírnit následky nebo se dokonce obtížné situaci úplně vyhnout. Ale v žádném případě to s vámi jakýkoli věštec nesmí myslet zle. Pokud se ve věštbě objeví něco nepříjemného, měl by vám nabídnout vhodné řešení situace. Samozřejmě, jestli si to budete přát.

            Jestliže se ptáte, kdy se uskuteční určitá záležitost. Pamatujte si, že určení času věštěním je pouze orientační. Například vyjde, že se něco stane za tři měsíce. Raději tedy počítejte s tím, že se to uskuteční třeba o měsíc dříve nebo o půl měsíce později. Tolerance bývá většinou jeden měsíc.

            Věštec by vám měl odpovídat pouze na to, na co jste se ptali. Takže se nemusíte bát, že se dozvíte třeba, kdy přesně zemřete. Takové pověry jsou často hlavním důvodem, proč si někteří lidé za žádnou cenu nenechají nikdy věštit. Takové informace se ostatně ve věštbách objevují zřídka.

            Nikdy by se nemělo věštit o smrti. Je to neetické. Pokud položíte takovou otázku, očekávejte, že správný věštec odmítne odpovídat.

            Na jak dlouho platí věštby? To záleží na tom, na co se ptáte. Většinou se lidé ptají na blízkou budoucnost. Věštby by měly platit přibližně čtyři týdny. Ptáte-li se na dlouhodobé záležitosti, platí samozřejmě déle.

            Můžete se ptát i na nepřítomné osoby. Na jejich vztahy s vámi nebo jinými lidmi.

            Je dobré ptát se i na neskutečné věci. Například: „Jak by vypadal můj život, vdám-li se za Tomáše? A jak by vypadal můj život, kdybych si naopak vzala Karla?“

            Správná věštba nesmí být dvojznačná.

autor: Dani

12.03.2015 11:06:28
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one