Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Příprava na věštění

Příprava na věštění - obrázek

Příprava na věštění - obrázek

Příprava na věštění

 

            Nemalou pozornost je třeba věnovat přípravě na věštění. Nemůžete totiž věštit, pokud nejste řádně naladěni. Přečtěte si, jak vypadá správná příprava:

 

 

            Nikdy nevěštěte, když jste rozčilení. To bývá častá příčina nepřesných odpovědí. Já vím, já vím, někdy se přihodí něco nepříjemného, co nás úplně rozhodí. Řekneme si, že přece umíme věštit, tak se podíváme, jak bychom mohli problém řešit. Ale to zkrátka nejde, protože při věštění máte být nezaujatí a vyzařovat pouze pozitivní emoce. Negativní emoce se mohou promítnout do věštění a tím narušit všechny odpovědi i vaše pokládání otázek. V takovém případě se vám může stát, že z balíčku taháte v jednom kuse samé špatné karty, pokud si říkáte: „To nemůže nikdy dopadnout dobře.“ nebo „To je naprosto neřešitelné.

            Nedá se dělat nic jiného než nějakou dobu počkat, až vás vztek přejde – třeba několik hodin, nebo prostě věštění odložit na zítra. Také si můžete zameditovat nebo si jít zaběhat někam do přírody, udělat si procházku se psem, abyste se té negativity lépe zbavili. Nejlepším řešením na podobné situace je kontakt s přírodou.

 

            Myslíte-li si, že jste na nastávající věštění vhodně naladěni (máte dost času a klid, připravili jste si aspoň ty hlavní otázky, nezlobíte se na nikoho – ani na sebe), tak hurá do toho.

            Záleží jenom na vás, jak budete začínat. Můžete prostě a jednoduše vzít své věštecké pomůcky a hned se do toho vrhnout bez jakýchkoli cavyků. Anebo si můžete vymyslet krátký úvodní rituál, během něhož se vždy dostanete do té správné nálady.

            Takový rituál může u každého věštce vypadat úplně jinak. Vymyslete si, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Můžete vyzkoušet některé mé typy:

 

Pořiďte si na věštění speciální ubrus, na který budete pokládat své pomůcky. Bude to něco jako oltář, kde se bude vyskytovat vždy pouze pozitivní energie.

 

Na začátku každého věštění zapalte svíci nebo vonnou tyčinku nebo oboje.

 

            Pročistěte si hlavu meditací.

 

            Požádejte svého anděla strážného (nebo jiného svého pomocníka – draka, vílu, jednorožce, duchovního průvodce, pegase, totemové zvíře…), aby vás zbavil nežádoucích myšlenek a aby podporoval vaše věštecké schopnosti po dobu věštění.

 

            Pusťte si k věštění oblíbenou klidnou tichou hudbu. Nejlépe nějakou relaxační.

 

            Zbavte svou mysl negativní energie pomocí zvuku zvonku. Zvonek totiž patří k živlu Vzduchu, který má vliv na naši mysl.

 

            Očistěte svou mysl proudem jasného čistého duchovního světla. Představte si, jak vaši mysl zalévá toto světlo a budete se hned cítit lépe.

 

            Před každým věštěním očistěte sebe, pracovní prostor a pomůcky cinkotem zvonku. Zbavíte se tak negativní energie a přitáhnete tu pozitivní. Funguje to. Nebo si také můžete vyrobit zvonkový náramek a ten mít na ruce během věštění. Jakmile pohnete rukou, zvonky se rozezvučí.

            Pozor! Pokud budete věštit někomu jinému, může se stát, že ho neustálé zvonění bude rozčilovat. To proto, že takový člověk má v sobě nahromaděnou negativní energii (třeba nenávist nebo zlost), které není schopen se zbavit. Nezapomínejte, že člověk, kterému věštíte, také musí k věštění přistupovat bez předsudků a v dobré náladě. Jinak může svými myšlenkami ovlivnit celé vaše odpovědi.

 

            Očistěte své pomůcky mentálně. Představte si, že vaše pomůcky zalévá očistné jasné světlo, které ničí veškerou negativní energii, která se v nich mohla nashromáždit během nečinnosti. Také je dobré, udělat to v případě, že jste právě ukončili věštění pro jednoho člověka a hned se chcete věnovat jinému. Vypudíte tímto způsobem z pomůcek zbytky myšlenek a energie předchozího tazatele.

 

           

Ale samozřejmě je jenom na vás, jaký rituál si vymyslíte a budete praktikovat. Takových způsobů přípravy existuje nepočítaně. Dokonce vůbec není nutné, dělat nějaký rituál před každým věštěním. Můžete ho úplně vypustit.

 

 

            V neposlední řadě bych se zmínil o vašich věšteckých pomůckách. Ty byste si měli vybrat podle svého vkusu. Nestarejte se, co říkají ostatní na vaše originální pomůcky. Věštíte s nimi vy nebo někdo jiný? Vaše pomůcky by měly odpovídat vaší energii (povaze, vkusu…). Nemůžete dosáhnout uspokojivých výsledků s pomůckami, které se vám vyloženě nelíbí nebo vám na nich něco vadí.

            Nejlepší je, když si pomůcky sami vyrobíte. Jasně, že u karet by to byl asi trochu problém, ale třeba si můžete vyrobit kyvadlo nebo runy atd. Takové pomůcky zvlášť dobře korespondují s vaší energií a máte k nim úplně jiný vztah, než kdybyste je koupili. Čím více času věnujete výrobě pomůcek, tím lépe. Pokud se vyznáte v magii, můžete výrobu pomůcek zařadit do nějakého rituálu a v něm je požehnat, aby vám dobře sloužily. Pro rituál můžete vybrat nejvhodnější den.

            Pokud si pomůcky koupíte nebo je dostanete darem, před prvním použitím si je pořádně prohlédněte – kartu po kartě, runu po runě atd. Může se stát, že jste si své pomůcky vybrali až potom, co jste trochu zapátrali třeba na internetu, abyste si určili, jaký styl vašich oblíbených pomůcek vám bude sedět nejlépe. Podrobně jste si prohlédly virtuální obrázky na kartách, které jste si zanedlouho opatřili. Můžete si myslet, že obrázky znáte dokonale, a že proto nepotřebujete ztrácet čas jejich dalším prohlížením. To ale není pravda. Ono totiž nezáleží na tom, zda znáte obrázky nebo symboly, musíte si své nové pomůcky vždy předem pořádně osahat a seznámit se přímo se svými konkrétními pomůckami, aby se do nich dostala vaše energie. Uvědomte si, že toto budou pouze vaše pomůcky, s kterými budete pracovat jenom vy.

            Své pomůcky nikomu nepůjčujte – na věštění ani na nic jiného. Protože by nasákly cizí energií a potom by se vám s nimi nemuselo věštit moc dobře. Vycházely by vám nesmysly nebo byste se při práci s nimi necítili dobře a nedokázali byste se soustředit. Jestli se vám něco podobného někdy stane, hodí se takové pomůcky duchovně nebo magicky očistit.

autor: Dani

12.03.2015 11:01:10
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one