Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Proč umět věštit

K čemu umět věštit? Několik důvodů pro začátečníky

 

            „Proč se vlastně naučit věštit, když se tím nechci živit a rozhodně nehodlám zodpovídat všechny banální dotazy svých přátel?“ To můžete s chutí namítnout.

            No, sice se tím nemusíte nutně živit a studovat to aktivně po celý život, ale třeba vám to vaše věštění může jednou pomoci při řešení nějakého životního dilematu nebo prostě budete chtít vědět, jak se věci skutečně mají.

            Věštění je skutečně mocný nástroj k odhalování pravdy. Někdy, když se topíme ve svých problémech a jsme celí zmatení, protože se nic neděje podle našich představ, můžeme pomocí věštění nalézt východisko z tíživé situace.

            Často se stává, že absolutně nevíme, na čem jsme, protože naše okolí nám schválně lže, aby před námi něco tajilo (typický příklad: nevěra; kdo by chtěl žít s nevěrným lhářem?), nebo se s námi někdo snaží manipulovat (často v práci). Včas dokážeme rozpoznat dobré nebo špatné úmysly lidí kolem nás.

Pomocí věštění můžeme poznat příčiny rozličných skutečností a situací.

            Nebo se můžeme na základě věštění rozhodnout, pro tu nejvhodnější barvu auta, oblečení nebo třeba domu tak, aby zvolená barva nejlépe korespondovala s naší energií a povahou. Takový dotaz na barvu se vám může zdát zbytečný, ale nenechte se zmást. Někdy nám skutečně v určitém okamžiku naše oblíbená barva nesedí, a proto se můžeme poradit s naším nižším já, kterou jinou máme tedy zvolit, abychom si ještě neuškodili.

            Raději to vysvětlím na příkladech: Tak třeba pokud trpíme depresemi nebo prostě upadneme na nějaký čas do smutku, není vhodné oblékat se do všech možných křiklavých barev jako jsou např. sladce růžová, brčálově zelená, tyrkysová, dráždivě rudá atd. Jednoduše bychom se v těchto barvách necítili dobře. Při smutku potřebujeme klid, a proto je lepší oblékat se a obklopovat se méně křiklavými barvami. Nejlepší pro tento případ je samozřejmě černá barva, která pohlcuje smutek.

            Nebo druhý důvod kvůli němuž je dobré znát ty správné barvy určené pro nás. Pokud máme tu smůlu, že rychle přibíráme na váze, ať sníme cokoli, není vůbec dobré, mít v kuchyni obložené stěny oranžovými kachličkami. Oranžová v kuchyni totiž výrazně podporuje chuť k jídlu. Volíme proto raději zelenou, modrou nebo hnědou.

            Nezapomínejte, že při věštění se můžete ptát skutečně na vše. Dokonce i na takové záležitosti, které se teprve stanou nebo by se eventuelně mohly přihodit. Např. dostanete hned dvě super nabídky práce najednou a nevíte, po které sáhnout, abyste nakonec nezjistili, že jste udělali chybu při rozhodnutí pro místo, kde po několika měsících přestanete vycházet se šéfem. Těmto problémům předejdete tak, že si předem vyvěštíte, jak by se vyvíjely vztahy v každém zaměstnání zvlášť, kdybyste do nich nastoupili. Nakonec si vyberete to lepší.

            Také se můžete dozvědět všechno o minulosti. Třeba by vás mohlo zajímat, co zásadně ovlivnilo nějakou důležitou situaci ve vašem životě.

 

autor: Dani

 

 

 

12.03.2015 10:58:32
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one