Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Věštění sobě - ano či ne?

 

            Problematiku této otázky řeší snad každý věštec. Jedni se shodnou na tom, že není možné věštit sám sobě, jiní v tom nevidí žádný problém. Kde je tedy pravda?

            Hlavním úskalím v řešení této záležitosti je, že většina lidí se snaží vidět věci černobíle. Jediná možná odpověď podle nich může být za prvé ANO, za druhé NE. Takový názor ale není správný. Skutečná odpověď se v tomto případě jeví spíše jako šedá. To znamená, že nemůžeme jednoznačně říci: „Sám sobě si nikdo nemůže nebo dokonce nesmí věštit.“ nebo „Věštění sobě samému je úplně běžné a není na tom nic špatného. Tím se přece nemůže nic zkazit.“

            Já zastávám názor, že je naprosto běžné věštit sám sobě a není na tom nic špatného, spíše naopak. Záleží na každém věštci, jak se k tomu staví. A také jak se staví sám k sobě, protože pro někoho takovýto druh věštění může představovat jisté riziko.

            Můžete věštit sami sobě o svém životě, pokud jste k sobě upřímní. To je ta nejhlavnější věc. Proto také většina lidí říká, že nelze věštit sám sobě, protože to nevychází nebo to považují dokonce za věc zakázanou, protože to slyšeli u nějakého uznávaného profesionála, ale sami si nedokážou domyslet důvody, proč tomu tak je. Berou to prostě jako pravidlo, které se v žádném případě neporušuje. Doufám, že právě vy si nemyslíte, že pokud si sami sobě něco vyvěštíte, upadne vám třeba ruka nebo něco podobného. To je totiž naprostá pitomost J.

            Můžete si myslet, že jste k sobě dostatečně upřímní a zkusit si věštit. Nakonec zjistíte, že věštby vám stejně nevyšly jednoduše proto, že jste si dál lhali, i když jste byli přesvědčeni, že jste konečně zralí na to, abyste si přiznali pravdu a dokázali přijmout i to, co jste dříve nechtěli vidět. To je způsobeno vaším podvědomím, které v tomto směru nedokážete plně ovládat. Snaží se vás chránit před věcmi, které byste nedokázali přijmout. Vyvarujete se tak velkého zklamání, pocitů negativity, smutku a tak dále.

            Jestliže nejste schopni být k sobě upřímní a přiznat si pravdu takovou, jaká ve skutečnosti je, svědčí to o vaší duchovní nezralosti. Pouze duchovně silný člověk dokáže vidět pravdu ve svém životě, ať je jakákoli a bere ji jako výzvu, které se nebojí čelit.

            Může se vám přihodit, že při věštění vám vyjdou všechny záležitosti s radostným řešením a celá budoucnost růžová jako z pohádky. Z toho budete mít jistě radost, jenomže krutá realita může nakonec vypadat zcela jinak. Takové věštění vám není k ničemu, protože vám to nijak nepomůže. Zde vidíte, jak je vaše podvědomí rafinované a už při výkladu vašich věšteckých pomůcek vám radí, které karty máte vytáhnout, jakým způsobem máte rozhodit runy a tak dále, aby výsledek vyšel takový, jaký ho chcete vidět.

            Při věštění musíte mít čistou hlavu. A to platí ještě více, věštíte-li pro sebe. Nesmíte být zaujati. Zkuste nemyslet vůbec na nic kromě vaší otázky a po vyložení pomůcek pouze číst jako v knize, co vám sdělují.

            Pokud vám dělá problémy představit si sebe jako tazatele a zodpovídat dotazy přímo sobě, mohlo by vám pomoci představit si svůj život jako život nějakého jiného člověka. Dozvíte se o tom člověku nějaké informace, které jste chtěli vědět a nakonec to vztáhnete na sebe. Toto pomáhá hledat vhodná řešení a předejdete tak zkreslování informací. Pokud ve výkladu uvidíte nějaké negativní předpovědi nebo současné informace, nebudete je, ať už vědomě nebo nevědomě, zkreslovat a ve většině případů mylně pokládat za pozitivní. Většinou to funguje takto: Například vyjde, že vás vyhodí z práce. Jenomže vy nechcete vidět, takovou katastrofu, takže informaci převrátíte a vznikne z toho pravý opak. Totiž, že se nemusíte bát vyhazovu z práce. To je ale špatně, protože jste nedali na intuici, která má podobu první myšlenky, která vás napadne v souvislosti s vaší otázkou a věšteckou pomůckou po jejím rozložení.

            Věštění sobě samému je dobré pro váš duchovní růst a sebepoznání. Jenom takový člověk může duchovně růst, který sám sebe dobře poznal a je si vědom svých chyb, kterých se hodlá zbavit a tak se stát lepším člověkem.

            Bude vám jasné, co se kolem vás děje a proč se to děje, protože často jste právě vy původcem toho, co se kolem vás děje, i když si to neuvědomujete.

            Takže nevěřte tomu, že není možné nebo dokonce zakázané věštit sám sobě.

autor: Dani

12.03.2015 11:10:42
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one