Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Závislost na věštbách

 

            Jistě, že máte velkou radost ze svých věšteckých výsledků. Pokud jste úspěšní, máte k tomu důvod a já vám upřímně gratuluji, protože jenom málo lidí zabývajících se věštěním je schopno dostat se na úroveň, kdy mohou bez problémů věštit pravdivě sobě i cizím. Hlavně, když to většinou vyžaduje léta tvrdého studia a praxe. (Někdo s tím třeba začne, ale nakonec toho nechá, protože nepředpokládal, že to může být tak dlouhodobá záležitost.) Potom se k vám lidé vrací, ptají se na stále zajímavější záležitosti, mají k vám důvěru, dostáváte menší odměny, které se mohou postupně zvětšovat, až vám nakonec darují peníze nebo je dokonce sami za své služby vyžadujete a všichni vás s radostí obdarovávají. Zasloužíte si odměny. To je skutečně pohádkový happyend.

            Jak se na vás obracejí stále stejné osoby z důvodu velké důvěry, nemusí to vždy končit tak šťastně. Existují totiž lidé, kteří si mohou vybudovat závislost na vašich věštbách. Zní to neuvěřitelně (hlavně pro toho, kdo nevěří na nadpřirozeno), ale opravdu je to tak. Zde nastává problém, jak se takového člověka zbavit. Ze začátku závislost možná nerozpoznáte. Je vám příjemné, že vám člověk věří a chcete mu poradit. Časem vás jeho nezvykle časté návštěvy začnou obtěžovat a otázky se stávají podezřele banálními záležitostmi. Možná si všimnete, že tazatel se za své problémy stydí. Vidí, že jeho problém by jiného v žádném případě nerozhodil, ale pro něj se přesto jeví jako naprosto neřešitelná věc. Závislost není dobrá pro něj ani pro vás. Vy máte neustále plno práce, otázky začínají být nudné a stále se opakují. Tazatel musí platit za to, že není schopen se sám rozhodnout v běžných životních situacích.

            Věštění nám může velice usnadnit rozhodování. Většinou se na jeho rady obracíme v těžkých momentech. Z věšteb vyčteme všechna pro a proti nabízejících se možností. Můžeme přesně určit, jak se bude vyvíjet budoucnost, ať učiníme to či ono. Někteří lidé ale bez věštby nevyjdou z domu, aby se náhodou nepřihodilo nepříjemného něco, s čím nemohli předem počítat. Bývají často nerozhodní a každé větší rozhodování řeší hned s věštcem. Časem ani nedokážou určit, co je v jejich životě důležitější. Co mám řešit hned a co si mohu dovolit odložit na později? Mám toto vůbec řešit? To už je na pováženou, protože tím se sami připravují o svou vlastní svobodu. Prostě nejsou schopni jednat samostatně a svůj život podřizují výhradně věštbám.

            Věštby nám často velice dobře poradí nebo doporučí, kterým směrem se vydat, ale neměli bychom se jimi slepě řídit a bez rozmyslu vždy činit, co nám poradí, i když se nám to příliš nelíbí nebo se nám to zrovna nehodí.

            Všímejte si klientů – jejich povah a chování. Pamatujte si, na co hledají odpovědi lidé, kteří k vám chodí častěji než jiní. Snadno tak odhadnete, jestli náhodou jeden z vašich stálých klientů nemá sklony k závislosti. Tak pokračující situaci, pomalu se vymykající z rukou, dokážete včas rozpoznat a můžete klienta upozornit, aby se nad sebou zamyslel, než bude pozdě. Nebojte se mu to říct. Věří vám a dá na vaše rady. Jinými slovy: dobrovolně se vám omotal kolem prstu, aniž byste si toho všimli. Můžete si s ním dělat, co chcete, takže této moci využijte v jeho i svůj prospěch a nesnažte se toho v žádném případě zneužívat. Jistě, takovým způsobem si můžete přijít na pěkný balík peněz. Ale za jakou cenu? K takovým činům se uchylují pouze zlí lidé a podvodníci za účelem zisku. Také by se mohlo stát, že ztratíte některé jiné klienty, kteří vám vždy důvěřovali. Jakmile se doslechli o vašem zbabělém jednání, přestali na vás pohlížet jako na správného poradce. Nikdy s nikým nemanipulujte pod zástěrkou věštění.

            Dokonce i vy se můžete stát závislými na svém vlastním věštění. To je ještě horší situace, protože vy sami si tohoto jevu nemusíte ani všimnout. Nikdo vám neřekne na rovinu, že jste závislí. Třeba ani vaše okolí neví, že si věštíte, pokud to držíte v tajnosti a věštění využíváte výhradně pro své potřeby.

            Dávejte si na to pozor a nepodceňujte to. Myslím to s vámi dobře.

12.03.2015 11:07:58
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one